Jeden za druhým

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248855/robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 4.8900
Série:

Robert Hunter (5.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, BB art
Orig. název:

One by One (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (255)

Kniha Jeden za druhým

Přidat komentář
Lolila
05. června

Opäť desivo výborná detektívka. Napätie od začiatku až do konca. Nie je čo dodať, ale stále myslím na to, ako by to mohlo dopadnúť v reálnom živote....ako sa ľudia správajú na sociálnych sieťach......?
Môžem len odporučiť prečítať....

DonFilipson
04. června

nemam už co ke knihám psát proste začnu, dva dny nevylezu z postele a ctu dokud nejsem na konci ????

Art82
21. května

No prostě bez komentáře drsný ale dobrý.

Marketa1994
21. května

Moje první kniha od tohoto autora. Děj byl opravdu rychlý, měl logiku i překvapení a vše do sebe zapadlo.

josska
21. května

Opět není co dodat,napínavé,brutální,hruzné,čtivé,,,,,kniha se čte sama i když je taková..........

nicest
21. května

Moje první kniha od Chrise Cartra. Vůnec nechápu, že mi takový knižní počin utekl. Byla jsem v šoku, jak skvěle ta kniha je napsaná, jak vůbec takovou detektivku může někdo vymyslet. Čtivá kniha, která vás nenechá odpočinout, dokud ji nepřečtete až do konce. Vše naprosto promyšlené, děsivé, mučivé, bolestivé. Co nejdříve kupuji další jeho knihu a nechám se opět lapit do jeho příběhu. Pro milovníky detektivek je to nutnost.

souc
05. května

Jeden z nejlepších dílů!!

jaroiva
28. dubna

Sérii čtu postupně, a u každé knížky mám pocit, že je nejlepší... Ale tahle je fakt z celé série (z dílů 1.-5.) nejlepší! :) Robert tady nebyl až tak nepochopitelně geniální jako v minulém díle, celkově byla zápletka taková nějak děsivě uvěřitelnější a i scénář byl maličko posunutý, spíš ke konci jsem si trochu vzpomněla na Dvojitý kříž.
Kromě napínavého děje se člověk musí zamyslet i nad tím, jak se lidé chovají na sociálních sítích.
V jednu chvíli jsem si říkala, že to už je fakt poslední Hunter, co čtu, že s další knížkou už vážně začínat nebudu, že na to fakt nemám nervy... ale už se těším na Zlobu.
Jen si to musím zase nechat na nějaký víkend, protože Carterovy knihy vyžadují čtení "na plný úvazek", nejde to prostě zavřít, dokud není konec.