Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2098 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

Klaaarka
18.02.2019 5 z 5

Super knížka. Stejně jako všechny ostatní od cartera

SilvieSisinka
13.02.2019 5 z 5

Bravo bravo opět jsem se velice krásně bála a bavila. Díky bože že je to jen skvělá kniha. Jdu na další várku strachu.... Hovor se smrtí.

petra1394
08.02.2019 4 z 5

Původně jsem chtěla dát 3 hvězdičky, protože bohužel tohle byl za mě nejslabší díl ze série (čtu postupně od prvního dílu, takže hodnotím jen po tuhle knihu). Nějak mě ten děj nevtáhl, celé to bylo takové o ničem, ale ten konec to trochu zachránil. Ten byl vlastně na tom všem nejlepší, ale jinak mě Carter tentokrát trochu zklamal.

d.a.s.a
07.02.2019 4 z 5

Už moc krve na můj vkus. Jinak ale moc dobrý!

SimonaP
03.02.2019 4 z 5

Opět skvělá kniha, tak nějak jsem si myslela, kdo by to mohl být, ale konec byl rozhodně zajímavý.

Marosusu
30.01.2019 5 z 5

Tak ako som si prečítala predomnou hodnotenie asi som si mala dať pokoj od ďalších častí..knihy prečítané za pár dní a samozrejme už viem čo čakať tie obraty či je vrah pravý alebo nie...ale ako séria super ..všetkých 9 kníh zvládnuté za 2 mesiace popri 3 deťoch ;-) a idem si dať tiež nejakú na inú tému nech si oddýchnem od vrážd...;-) ale ďalší sériový vrahovia čakajú :-)

lachtan77
29.01.2019 5 z 5

tak přečteno na dvakrát. Chci si teď dát od Cartera pauzu, protože poslední čtyři díly jsem přečetl během 10dní. Nevím jestli to dám, protože už teď pošilhávám po osmém díle Hovor se smrtí. Prohledám knihovnu a najdu Dášenku nebo něco podobně sladkého abych po přívalu drastických vražd přišel na jiné myšlenky :))

RipaRiba
22.01.2019 odpad!

první kniha, kterou jsem odmítla číst... pardon, ale toto fakt ne...brutální, detailní popis nasílí a vyžívání se v něm... úchylárna.

Laura99
12.01.2019 5 z 5

Výborná!! Jako všechny.

Renata72
11.01.2019 5 z 5

Opět další skvělý díl.PŘEČTENO jedním dechem.

Swebi.k
10.01.2019 5 z 5

Další skvělý díl, knížky od něj se čtou opravdu samy. Opět trochu překvapil jiným pojetím. Už mi chybí ze série jen 2 a všechny byly dobré. Doporučuji

Sumatrae
07.01.2019 5 z 5

Moje prvni kniha od tohoto autora a musim rict, ze sahnu urcite po dalsi...

Kocourek
04.01.2019 5 z 5

Moje první kniha od Cartera a hned taková pecka.Přečteno jedním dechem.Rozuzlení bylo překvapující. Zařazuji Huntera do oblíbených postav-

Niu
04.01.2019 5 z 5

Brilantně poskládaný případ. Tohle by mě nikdy nenapadlo. Minulost vrhá dlouhé stíny. Už mám načtenou fůru detektivek, thrillerů a hororů, ale toto bylo fakt nechutné.

kellishova
31.12.2018 5 z 5

První kniha od Chrise Cartera, co se mi dostala do rukou a musím říct, že jsem byla naprosto uchvácena. Velmi napínavé a čtivé, detektivům Hunterovi a Garciovi jsem držela palce už od začátku a nemohla se odtrhnout. Závěr knihy nečekaný a opravdu brilantní. Díky této knize je Chris Carter mým nejoblíbenějším autorem z žánru detektivek.

JitkaHambi
27.12.2018 5 z 5

Tato kniha se mi těžko četla kvůli Červovi, bylo mi u toho hrozně, ale jsem ráda, že jsem to vydržela :-)Vraha jsem odhalila, což se mi málokdy podaří, ale motiv byl tedy překvapivý, to jsem nečekala.Super kniha, jako vždy :-)

iva2111
22.12.2018 5 z 5

Myslela jsem, že předchozí díl (Zloba) už nic nepředčí, ale tuhle knihu jsem dočetla před třemi dny, a pořád mě to nutí se k ní se ve vzpomínkách vracet.

Michnicka
09.12.2018 5 z 5

Přečteno za 3 večery. Párkrát jsem myslela, že to vzdâm, protože mi bylo strašně líto toho kluka (červ), ale víc prozradit nemohu. Každopádně kdo to vydrží jako já, nebude litovat, jako u každé knhy Pána Cartera. Smekám a jdu se bát u dalšího.

Nikusha
07.12.2018 5 z 5

Z Carterových knížek, jakoby ten strach obětí byl téměř hmatatelný. To ne morbidita, to ten strach je psycho.

Vladísek
02.12.2018 5 z 5

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat uživateli klokan.1905 za tip na čtení série s Robertem Hunterem. Skvělá volba. Tyhle knihy mě prostě baví, u žádné z nich jsem zatím nelitovala času, který jsem jim věnovala. Pravda, trochu krvavější čtení, ale zase na druhou stranu, komu to vadí, číst nemusí... Asi jsem zvrhlá, ale příběh od příběhu, je pro mě stále lákavější, ačkoliv čtenář už ví, co tak zhruba může očekávat. A sem ty potoky krve prostě patří, jinak by to nebylo ono. Těším se na další knihu. Slabším povahám nedoporučuji, ostatním "Jo, jděte do toho. Hunter a Garcia vás rozhodně nudit nebudou. " :)

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965