Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 1998 473

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

astra3
02.01.2022 5 z 5

Napínavé, děsivé. Hunter opět nezklamal. Zajímavá byla i linka s panem J.

Ronnieve
30.12.2021 4 z 5

(SPOILER) Už nevím co psát, opět úžasná kniha. Přečtena jedním dechem, trochu mě mrzí, že dějová linka se hodně opakuje :/ je vrah, vraždí, neví kdo to je nic. Na konci knihy na to Hunter přijde a opět se vydá sám na místo a konfrontuje vraha. Prostě opět to samé. Jak ale říkám, tyto knihy miluji a toto je jednom jedno jediné minus :)

janina66
07.12.2021 4 z 5

(audiokniha) Teprve má druhá kniha od autora. Vrahovi prostě pěkně "hráblo", že dokázal takto vraždit. Jednu hvězdu ubírám za brutální popisy vražd. Plný počet dávám jen pro mě skvělým dílkům. Určitě se časem pustím do další knihy.

allart
12.11.2021 4 z 5

(SPOILER) Prevídateľné. Klasická hunterovka = brutálny sériový vrah, z vlastných radov (hoci do posledných chvíľ ukrytý) ospravedlňovanie jeho činov a nakonci samozrejme, ako vo viacerých, chyba Huntera, ale nakoniec happyend. Ako podľa šablóny. Na druhú stranu, čitalo sa to dobre, Cartera mám ako spisovateľa rád a preto pri váhaní medzi 3/4 * dávam radšej viac.

Peťulka3
07.11.2021 5 z 5

Už nevím co k tomu psát. Prostě super.

sramkovamichala
03.11.2021 5 z 5

U této série se žádné zklamání očekávat nedá.

Ira13
31.10.2021 5 z 5

Ze začátku se mi tento díl zdál trochu slabší než ty předešlé. Ale ke konci to byl zase typický Carter. Propracovaný a promyšlený způsob vražd a myšlení Huntera. Jsem zvědavá , jak bude pokračovat jeho případný vztah..
Hodnotila bych 4,5*

monishek
31.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Co jen napsat, abych se neopakovala. Bylo to opet velmi ctive, zajimavy námět. Uz jsem mela pocit, ze ten pripad snad ani nevyresi. No jo, ale to by tam musel chybet Robert. Takze nakonec uspesne uzavřeny pripad. I kdyz jsem očekávala, ze v tom zase bude nekdo ,,od nich’’ … A samotny zaver s panem J byl prijemny konec pribehu.

Lucie311
21.10.2021 5 z 5

Opět naprostá dokonalost. Díl od dílů lepší zápletky.

minirock
19.10.2021 5 z 5

No tohle bylo něco. Carter dokáže navodit takřka šílenou atmosféru že se fakt skoro bojíte obrátit stránku, tohle umí málokdo a ve vymýšlení smrtí je opravdu jednička. Knihy jsou to opravdu parádní ale čím víc jsem jich přečetl tak v nich vidím určitou šablonovitost, nebo se pletu?

katka134
14.10.2021 5 z 5

Tak to bylo skvostné. Vraždy samozřejmě opět odporné, ale takový závěr jsem si přesně přála.

Warty
10.10.2021 5 z 5

Jako vždy skvělá detektivka. Zápletka a rozuzlení úžasné. Celá série je skvělá a každá kniha je dechberoucí.

marketa1860
29.09.2021 5 z 5

Carter je moje srdcovka:-), takže opět dávám plný počet hvězd. Neopakuje se v motivech, zápletkách, jeho vyprávění je brilantní.

hnusák
29.09.2021 5 z 5

No tedy, to mne podrž. Co může člověk vymyslet a s gustem sadisticky zrealizovat... Další kniha v čele s detektivem Hunterem se opět nese na vlně šíleného násilí, celé je to dobře promyšlené a odsýpá to náramným kvapíkem. Musím opět konstatovat, že celá tato famózní série je fakticky čtivá s dechberoucím rozuzlením ( opět jsem neměl ani ánung o vrahovi, i když jsem měl svůj tip, samozřejmě špatně ). Jenom kapitánka mne stále připadá jako hloupá husa.

Princezna22
25.09.2021 3 z 5

Tato kniha mě trošku nudila.. Je to škoda, čte se to dobře.. Jen prostě mi to přijde takové už natáhle, příběh se nijak neposouva a já se nudím.. No škoda, uvidíme další díl...

Dolik13
08.09.2021 4 z 5

Pro mě jedna z nejlepších knižních sérií. Osmý díl o Hunterovi přináší opět to, co jsem očekával, a byl jsem velmi spokojený. Nicméně bohužel, osmý díl je velmi podobný dílům předchozím a mnoho situací se opakuje. To ale nemění nic na tom, že se to čte prostě skvěle. Vždy, když chcete jít spát, kapitola skončí tak napínavě, že musíte číst dál.

Líbil se mi námět vraha a především skvělá vedlejší příběhová linka s panem J. Trošku mi vadí, že Hunter opět přijde na vyřešení případu zcela sám, opět si se všem poradí a jeho kolega vždy působí, jako ten hloupější. Nic to ale nemění na tom, že se těším na další pokračování.

orangerose
04.09.2021 5 z 5

další pěkně napínavá akčně , ještě víc brutální vraždy, kdo je vrah ,to mně ani nenapadlo kdo to je, už sahám po 9 díle této úžasné série Roberta Huntera :D

saryk93
14.08.2021 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha, která se nedala odložit. Zajímavá zápletka, děj měl spád a konec nezklamal. Carter je mistr ve vytváření sériových vrahů, kteří nezabijejí "jen tak", pro legraci, ale mívají vše dokonale promyšlené a vždy mají k zabíjení (a hlavně jeho stylu) opodstatnělý důvod (jsou na dně, zlomení, nešťastní a touží po pomstě). Což mně osobně vyhovuje a sedí, vždy s pachatelem soucítím a svým způsobem ho i chápu. Ačkoliv autor zvolí vždy naprosto zvrácený způsob vražd, jsou jeho knihy naprosto skvělé.

Dorotka2011
07.08.2021 5 z 5