Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2001 473

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

Reat
17.10.2018 5 z 5

Osmá sonda Chrise Cartera do hlubin čtenářovy duše, znovu přinášející náruč hrůz a bizarností zabalených do nesmírně chutného aroma čtivosti a podmanivosti. Cartera a jeho genialitu nečiní popisování vražd, bez výjimky brutálních a nechutných, ale dle mého ony momenty jako káva v čítárně v jednu ráno, seznámení se servírkou při touze se opít kvalitní whisky a podobně. Příběh jakoby v tu chvíli dostal obrysy reálného světa, života a zapůsobil na čtenáře jaksi uvěřitelněji a magičtěji...a vlastně i zábavněji, protože popisovat jen morbiditu vražd a jejich tupé vyšetřování by se asi rychle omrzelo. I u Hovoru se smrtí dostanete přesně to, co od Carterovy knihy s Robertem Hunterem čekáte. Ačkoliv někomu může téměř totožné schéma a šablona připadat poněkud sterotypní, já zde ještě přesto slupnu vše i s navijákem a posílám opět vděčných pět hvězd.

jarka2222
06.10.2018 5 z 5

U Cartera jsem si zvykla na vysoký standart. Vynikající detektivka, vrahova vynalézavost, důvody k tak strašným činům, a zase skvělá práce detektivů Huntera a Garcii, mě ale zase zvedla ze židle. Jedno obrovské ponaučení pro čtenáře - opatrně s informacemi, které sdílíme na sociálních sítích, vždy se může najit někdo, kdo toho nějakým způsobem může zneužít.

amanda99
03.10.2018 4 z 5

Šestá knížka a Hunter a Garcia opět v akci,super.

Bobina74
30.09.2018 4 z 5

Tak tohle určitě ano. Jsem ráda, že jsem přečetla všechny díly této série a jsem ráda, že už další (zatím) nejsou. Tento zatím poslední díl byl skvělý, ale uvědomila jsem si, že už je na mně těch brutálních popisů příliš. Takže jsem ráda, že si teď dám od sadistických, úchylných vrahů chvíli pokoj.
P.s. Ale Hunter s Garciou mi budou chybět, o tom žádná....

LP113
20.09.2018

fakt hustý, doporučuji

Arsi
11.09.2018 5 z 5

To nejlepší nakonec. Robert Hunter je prostě jednička. Od knihy nelze odejít, úplně vás vtáhne do děje. Carter je snad jeden z nejlepších současných spisovatelů detektivek. Rozhodně doporučuji přečíst celou sérii.

anetka.repova
08.09.2018 5 z 5

Já nemám slov. Ne kecala bych, ale kdybych měla se o této knize rozepsat, tak by to bylo na samostatnou knihu.

Cartera zbožňuju, je to můj miláček a na jeho knihy nedám dopustit. Jsou boží, morbidní, dechberoucí a neuvěřitelné.

Brilantní pan spisovatel. Klobouk dolů a hluboce se před jeho talentem klaním.

Lukana82
07.09.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení.

Danago
29.08.2018 5 z 5

Za mě další díl momentálně poslední a nezklamal. Skvěle vymyšlený příběh jako vždycky. To nejlepší z krimi co na trhu momentálně je , je tato série. Knížku jsem vůbec nemohla odložit a málem jsem přišla pozdě do práce.

Nixa
29.08.2018 5 z 5

Další díl byl opět skvělý! Myslím, že vše už bylo řečeno. Kdo váhá jestli sérii číst nebo ne, tak určitě neváhejte a jděte do ní! Nebudete litovat.

pifffka
21.08.2018

Tak nějak pořád stejně. Morbidní vraždy brilantně vyřeší brilantní detektiv, který nezaváhá ani chvilku i když se octne v ohrožení. Prostě nic překvapivého. Možná jen to, že se nejedná o alkoholika.

Adelajda_4
06.08.2018 5 z 5

Tak a série dočtena, kniha byla skvělá, dala jsem ji jedním dechem, stejně jako celou sérii, tu jsem zvádla za měsíc a půl. Přiznám se, že jsem si knihy půjčila spíš ze zvědavosti, ale doslova mě pohltily. Hlavní hrdinové byli moc sympatičtí a jako plus shledávám, že se tam neřešily žádné milostné eskapády. Občas byl sice děj předvídatelný, ale stejně to bylo skvělé a už se moc těším na další pokračování.

oleg
23.07.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení,jen bych se opakovala,přečteno jedním dechem....

saez
23.07.2018 5 z 5

Právě mi došel Carter, fňuk :-( Dočetla jsem polední knihu série, která mě skutečně bavila. Hunter i Garcia mi budou chybět.

piittii
18.07.2018 4 z 5

Christ Carter ani v posledním díle série nezklamal! Jen ten překlad byl tentokrát opravdu hodně slabý.

hellena1523
08.07.2018 5 z 5

Carter v té nejlepší formě! Opět naprostá spokojenost!

Ivi835
01.07.2018 5 z 5

Skvělá kniha Carter nezklamal. Doufám, ze budou další takové :)

petra5721
26.06.2018 5 z 5

I přes to, ze struktura obsahu knihy je stále stejná, Carterovy knihy vždy přečtu bez mrknutí oka!

alexis818
25.06.2018 5 z 5

Právě dočítám ,zase super čtení.Prostě tak,jak lze od autora čekat.Aje to tady,poslední díl serie,sakra,bude mi chybět.Tak honem,honem,další díl.Hunter prostě fakt umí.

Citra642
21.06.2018

Super! Ten spisovatel to ale umí.