Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/bmid_galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 5 1692 393

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

Dédečko75
27.01.2022 5 z 5

Tak tahle byla zatím předposlední, škoda že jich není víc

astra3
20.01.2022 5 z 5

Napínavé, čtivé. Jen ti agenti FBI. To má být elita?

Zlatinka.Emilly
19.01.2022 4 z 5

Kdo je Lucien Folter???

allart
05.01.2022 5 z 5

Skvelé, ako vždy. Držalo ma to v napätí až do konca. No a ten záver, tá Jóbova zvesť, tak to bola pecka. To som teda fakt nečakal. Už sa teším na ďalší diel.

pch1976
29.12.2021 2 z 5

Bohužel, tady jsem se nějak nemohla začíst. U čtení jsem se nudila a přeskakovala. Po skvělé knize Nenávist jsem zde byla lehce zklamaná.

harena
16.12.2021 5 z 5

Mám přečteno už 8 cartrovek, ale dlouho jsem jeho další knihy odkládala, protože v těch předchozích bylo na můj vkus zbytečně dost brutálních scén. A hle, naštěstí v tomto díle bylo té brutality míň, a čtení bylo napínavé od začátklu do konce. Carter prostě umí psát, skvělý thriller plný zvratů a díky šokujícímu konci se už jen těším na další cartrovku s Lucienem.

Patapuf
14.12.2021 5 z 5

Zatím jsem přečetl všechno od autora a musím říct, že se mu povedlo překonat stereotyp i když vlastně píše pořád to samé... v této knize zajímavý pokus o zamotání příběhu i když dopadení pachatele mi přišlo takové nijaké, jako by moc snadné... a samozřejmě úplně na konci nalákání na další knihu.... za mě spokojenost...

akcive11
13.12.2021 4 z 5

Čtivá, napínavá do poslední stránky. Závěr famózní. Doporučuji

WowKokinko
08.12.2021 3 z 5

Knihy čtu postupně... tady bylo trochu méně brutality než jinde ale kniha má neskutečně přitažlivý konec... ehm žádné spoilery :P ale další díl na sebe nesmí nechat čekat

sramkovamichala
19.11.2021 4 z 5

Napínavé do poslední kapitoly, a to doslova!

Haduwig
17.11.2021 3 z 5

Tak tahle Carterovka mi nějak nesedla. Celé to bylo takové utahané a sterilní. Nové postavy - vrah i agenti FBI - byly podivné ploché postavičky, u kterých moc nechápu, proč se chovaly tak jak se chovaly, krom závěru to neodsýpalo a stop bylo pomálu.

Ale zaplaťpánbůh za pana Dneska ne.

Peťulka3
14.11.2021 5 z 5

Tentokrát jsem se bála o toho druhýho. A ten konec? Jsem zvědavá na další díl.

janelka2
13.11.2021 5 z 5

Jako vždy super díl. Tentokrát to nebyl takový brutus jako obvykle ale vůbec mi to nevadilo. Těším se na další díl který bude asi hodně napínavý vzhledem ke konci tohoto dílu :-)

Herča76
05.11.2021 5 z 5

Výborné pokračování. Opět napínavý příběh od začátku do konce, vyšperkovaný do jednotlivých detailů. Z této série dýchá autorovo sebevědomí i příslib dalších nových nápadů. Jednoznačně jeden z těch těch lepších dílů série, konec jsem doslova zhltla. Doporučuji kompletní sérii.

hnusák
21.10.2021 5 z 5

Poslední kniha, která mne scházela do zkompletování této fantastické série. Opět čtení jedním dechem, skoro nemožnost odtrhnutí se od stránek a opět něco nového, co se týče způsobů smrti ( lidská či spíše nelidská kreativita nezná mezí ). Už teď lituji, že mám přelouskáno všech 11 knih.

Princezna22
30.09.2021 5 z 5

To byla jízda, od začátku do konce. A ten konec za mě top.. Po těch dvou předchozích, které nestali za nic tohle zase u mě vylitlo do výšky . Četla jsem a ani nedutalala, super námět a dej pecka... Doporučuji.

saryk93
18.09.2021 3 z 5

Sérii s Hunterem a Garciou bohužel nečtu postupně, ale na přeskáčku, což mi tedy zatím nevadí. Toto je však první díl, který jsem dočetla a který skončil otevřeným koncem, z čehož v tomto případě nejsem úplně nadšená. První polovina knihy mi přišla zbytečně vleklá, až za půlkou se děj rozjel a konečně mě příběh začal bavit. Bohužel se Galerie do seznamu mých oblíbených dílů série nedostane už z toho důvodu, že mi dost vadilo spojení s FBI a (alespoň za mě) nedostatečná propracovanost profilu vraha.

terezarath
17.09.2021 5 z 5

Klasicky šílená Carterovina. Vraždy i motiv na jedničku, opět jsem do poslední chvíle netušila, kdo je vrah (což v případě téhle knihy snad ani uhodnout nešlo). Trochu mi vadilo spojení s FBI. Postavy mi nebyly nijak sympatické a za mě by stačila stará známa dvojce detektivů.
Otevřený konec, který se vlastně netýkal případu téhle knihy, mě trošičku naštval. Teď abych se honem pustila do dalšího dílu, abych získala vysvětlení.

Monnyska
14.09.2021 4 z 5

Můj první případ detektiva Huntera, příběh čtivý, dvojice detektivů sympatická, ale nějak jsem moc nerozuměla myšlenkovým pochodům... Nedávalo mi to moc smysl, konec ukvapený, na všechno se najednou přišlo, ale kniha čtivá, hodně akce a nenudíte se... asi bych si přečetla i jiný díl, třeba bude lepší než tento

WaN635
13.09.2021 3 z 5

Buď už jsem Huntera přesycená, nebo byla tahle kniha pro mě jednoduše zklamáním. Spojení FBI a mých oblíbených detektivů se mi nelíbilo. Jinak vyvrcholení knihy se mi četlo dobře, jen se k tomu konci dopracovat.
Jinak útěk Luciena mě navnadil.