Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/bmid_galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 5 1692 393

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

bookcase
15.12.2019 5 z 5

Díky za další infarktový stav, Chrisi, to byla, panečku, jízda!

martisko3
11.12.2019 4 z 5

Hodně FBI, málo Huntera a samotného vyšetřování, oproti předchozím knihám mě to tak nenadchlo, ale přesto 4*

Anette99
09.12.2019 5 z 5

Tak tohle bylo zase dost ujetý. A taky zvláštní, kdyż s detektivy spolupracovala FBI. Ale věřim, že i takhle nebo podobně narušené osoby existují. A ten závěr? Několik sakra napínavych akcí, kdy jsem se nemohla odtrhnout, přestože už mi padaly oči. Ale překvapil mě úplně ten finální konec, poslední kapitola. Sakra, už se těšim na Nenávist, ale tu zatim nemáme doma :D

Ivanka0070
08.12.2019 5 z 5

Opět famózní Carter.. Mistr, který nikdy nezklame..už se nemůžu dočkat, až sáhnu po další knize. Opět skvělá detektivka plná zvratů a napětí. Hunter s Garciem jsou prostě správná dvojka.. Smekám před panem Carterem, protože vymyslet tak skvěle propracovanou detektivku umí snad jen on❤️

misaC
08.12.2019 5 z 5

Nemůžu si pomoci, ale opět mě Carter dostal!
Devátá kniha s Robertem Hunterem a nemůžu se ho "nabažit".
Ke konci šokující a připravené na další díl.

magic11
02.12.2019 5 z 5

za mě spokojenost

Anna27
27.11.2019 5 z 5

Super,super,super. Já se prostě u každé Carterovi knihy opakuji, ale i kdyby se mi na ní něco nelíbilo, už jsem se s touhle sérií tak sžila, že začínám doufat, že detektiv Hunter je reálná postava a nikdy neumře a je krásnej, svalnatej, sexy a blablabla. :D Když žijete nějakým příběhem 9 dílů, už je to závislost a Cartera doporučuji na 100%. :-)

Ticiana
27.11.2019 5 z 5

Tenhle dil se mi libil a moc. Docela jsem se bavila na Carlosovi a tentokrat zas mel hodne prostoru. Melo to rychly spad. A cetlo se mi to fakt dobre. Erika mne fakt stvala. A ten konec??? Jako potrebuju posledni dil. :D

Olous1
26.11.2019 5 z 5

Má poslední kniha do splnění čtenářské výzvy a musím říct, že líp už jsem si vybrat nemohla.Tak to byla bomba,paráda. ..jdu do dalších dílů. 100%doporučuji

Nestorkea
17.11.2019 4 z 5

Opět skvělý Carter. Děj běžel jak po drátkách, nic mě nerušilo. A jsem ráda, že Hunterovi konečně vyšlo rande :-)

kate333
16.11.2019 3 z 5

Knihy od Cartera patří k mým oblíbeným, ale bohužel se mi s každým dalším novým dílem méně líbí. V tomto díle konkrétně by se mi líbily kapitoly věnované vrahovu dětství, aby mohl čtenář víc proniknout do jeho psychiky a "pochopit".

Greenfingers
10.11.2019 1 z 5

Knihu nebudu hodnotit, protože jsem ji nedočetl. Důvod je prostý - nehodlám sdílet šílené a odporné nechutnosti, kterým jsem byl vystaven již od prvních kapitol knihy. Chrise Cartera jsem měl kdysi v oblibě, ale zdá se, že ani on neodolal pokušení vystupňovat krvelačnost, sadismus a brutalitu svých sériových vrahů. Veze se tak na módní vlně současných thrillerů, které vyznávají vcelku jednoduché pravidlo: čím zvrácenější je vrah a jeho činy, tím se kniha lépe prodá.

desert.fox
05.11.2019 3 z 5

Na můj vkus příliš klišovité a všechno je nej, třeba nejotřesnější vražda nebo ultranásilné zločiny. Ale čte se dobře, děj má spád.

LadyHip
25.10.2019 5 z 5

Nejlepší Carter, jakého jsem zatím četla. Nedávno jsem někomu tvrdila, že jeho příběhy jsou fantastické, jen mi na nich vadí ta sadistická brutalita, ale bez ní by to nemělo takovou šťávu. A vida - ono to jde. A funguje to skvěle. Už se těším na další díl s Lucienem.

Rodaw
23.10.2019 5 z 5

GALERIE MRTVÝCH
První část knihy mi přišla tak nějak méně "psycho" (méně vraždících scén, více vyšetřování :P) než předchozí díly série, ale jako vždy: vynikající. Prostě každá knížka od Cartera je výborná a (sice nikdy neříkej nikdy, ale..) nemyslím si, že by někdy sklouzl k průměru. Nechápu, jak to dělá, ale on je prostě fakt nejlepší... Každopádně zpátky ke Galerii mrtvých. Ke konci nepopsatelně moc napínavé, překvapivé, emotivní, těžko odhadnutelné... byla jsem tak moc napnutá, až jsem z toho byla nervózní:). Člověk fakt neví, na čem je a má strach... K hrdinům jsem si za všechny ty díly (a vlastně roky:)) vybudovala silný vztah a tak se o ně prostě bojím a všechno s nimi prožívám.. Samotný konec: největší wow a celá tato série díky tomu dostala úplně nový rozměr...
Více na mém YouTube :-).

Ctenar1202
20.10.2019 5 z 5

NEJLEPŠÍ!!! Tahle knizka byla dechberoucí, dokonalá, fantastická!! Všechny jeho knihy čtenáře tak vtáhnou do děje. Je v nich spousta brutálností, zvráceností, ale závěr knihy Galerie mrtvých byl geniální.

PetaZ
12.10.2019 5 z 5

Davam plny pocet hvezd, i kdyz bych tak pulku posledni odebrala a to za podle me odflaknute vysvetleni, jak se dobral k vrahove adrese, to me trochu rozhodilo, i presto, ze poslednich 50 stran mi nekolikrat doslova spadla brada.. Jinak v tomhle dile me tentokrat Garcia bavil vic, nez Hunter, ale to urcite neni na skodu :-)

March
11.10.2019 4 z 5

Autor je můj oblíbený, jen ten rozjezd knihy neměl takový spád na můj vkus a styl, který autor použil v jiných knihách byl tentokrát zdlouhavý. Jizda byla na konci, to jsem se nestačila divit...závěr byl skvělou přípravou na příště...i já se už tesim:)

igor6114
10.10.2019 4 z 5

Prvý krát nedávam plný počet... neviem, niečo mi tam trochu vadilo.Asi vela kecov tých agentov okolo a tak. Každopádne koniec ma potešil... Lucien to určite v dalšej knihe roztočí :D Diel s ním sa mi zatial páčil asi najviac, takže sa máme určite na čo tešit.

LuluBird179
09.10.2019 5 z 5

Přečteno za dvě noci. Moje první seznámení s Carterem - jdu hned vyhledat další jeho knihy! Detektiv Robert Hunter mi byl extrémně sympatický!!