Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388018/bmid_galerie-mrtvych-9gG-388018.jpg 5 1692 393

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění. Vítejte v Galerii mrtvých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

nevřelka
08.06.2019 3 z 5

Celkem slabý díl, až na ten konec, který mě navnadil na další díl, který by mohl navazovat na jednu z mých nejoblíbenějších knih tohoto autora. Ta agentka FBI mně byla tak strašně moc nesympatická :-D...

Česneksmedem
07.06.2019 5 z 5

Tak tohle je typická kniholapka – chytne a nepustí. Smekám jak před Chrisem Carterem, tak i před Janou Pacnerovou za překlad (překládala například i některé knihy Prestona a Childa).
Spoiler! Tkadlec je prostě úchyl!
Ten konec je taky pecka. Díky němu budeme netrpělivě čekat na další knihu tohoto skvělého autora.

Hella
25.05.2019 3 z 5

Jako vždy čtivé a, a to s povděkem kvituji, naštěstí tentokrát ne tak detailně brutální. Jen, do prkýnka....kdo je sakryš Lucien Folter?

maxim248
20.05.2019

Jako vždy nezklamal,i když měla kniha trochu nudný rozjezd,od půlky už to zase byla zase jízda.

Dumicek
16.05.2019 5 z 5

Nekdo tu pise ,ze tohle byla neslabsi kniha Cartera. Dle meho nazoru rozhodne ne. Kniha byla skvela! Opet do podrobna popsana mista cinu, ktera byla opet brutalni. Vrah byl pekny psychous, ktery ale byl opravdu genialni a i nejlepsim vysetrovatelum z FBI delalo problemy mu prijit na stopu. Nastesti Robert jako vzdy byl genialnejsi nez vsichni psychopati dohromady a vraha dopadnul. Konec byl opet nervy drasajici..no a Chris nas namlsal na dalsi dil,takze za me opet skvele dilo a uz se tesim na pokracovani..

Aluškaleo
16.05.2019 2 z 5

Špatně se mi četlo, má lepší knihy, dlouhé popisy stále se opakující, nelíbila se mi.

nocnymotyl38
05.05.2019 5 z 5

spokojnosť :)

Lkomrska
25.04.2019 5 z 5

Pro mě byla tahle kniha nejslabší ze všech. Cartera mám opravdu ráda a na všechny jeho knihy jsem se moc těšila,tuhle jsem ale přečetla bez jakéhokoliv nadšení. Nejvíce mě zaujala krátká zápletka na konci knihy,jinak opravdu nic moc. Uvidíme jaká bude další kniha, snad lepší. ????

Sakeé
09.04.2019 4 z 5

Velmi čtivá kniha, navzdory téměř 400 stranám jsem ji sfoukla za týden. Jediné, co mě úplně neuchvátilo bylo vykonstruované nepříliš věrohodné rozuzlení, ale jinak super.

jarka2222
08.04.2019 5 z 5

Carterovy detektivky jsou pro mne naprostý top. Ale přiznám se, pro mě zatím nejslabší díl. Mám raději, když se Hunterovi dává větší prostor, role FBI a jejich vzájemné půtky mi docela vadily. Na konci knížky jsem si řekla, jo, tohle je zase ten "wow finish", ale bohužel to nebyl konec, ale byl to začátek nového příběhu. Začíná slibně, tak se mám na co těšit.

vera4669
06.04.2019 5 z 5

Budu se opakovat, ale tohle byla bomba. Napínavé od začátku do konce. Za mě Carter nej autor a ten konec byl famózní. Už aby byl další díl

ferda16
27.03.2019 5 z 5

Opět naprosto úžasný díl. Napínavé od začátku až do konce. A ten závěr...? Už aby vyšla další knížka.

hanzmb
26.03.2019 5 z 5

Nemá cenu opakovat superlativy z předcházejících komentářů. Jen mne napadlo, proč zrovna tuto sérii mám přečtenou celou, zatímco u ostatních podobných mne to většinou po pár dílech přestane bavit. Přitom geniální workoholik Hunter, těžce navazující jakékoliv vztahy, není zrovna osoba, kterou by si čtenář hned zamiloval. Asi to bude tím, že pan Carter je opravdový Mistr svého řemesla. K té sbírce lidských mimořádností - můj otec zemřel v 94 letech a do poslední chvíle četl bez brýlí.

ivcapauli
25.03.2019 4 z 5

Nebyla špatná ale za mě asi nejslabší kniha od Cartera.. Jelikož se na konci knihy otvírá nový případ tak doufám že bude napínavejsi než galerie mrtvych

tatasek
18.03.2019 4 z 5

Opět velice čtivá a napínavá detektivka.

ThomasRuhe
17.03.2019 4 z 5

V Galerii mrtvých je vše co jsem očekával, a co dělá tuto sérii tak úspěšnou a atraktivní pro čtenáře. Svižné tempo, bizarní vraždy se vzkazy, nad kterými si Hunter s Garciou lámají hlavu. Změnou je nucená spolupráce s FBI. Poměrně vydařený je i samotný závěr. No a v úplném konci možný náznak budoucího dílu.
Carterovi do galerie zasazuji 80%.

SimonaP
16.03.2019 4 z 5

Opět skvělé, škoda, že je zatím poslední.

addzrma
14.03.2019 5 z 5

Kniha se dobre cte , dej je napinavy do konce. Vse je dobre popsane a predstavivost jede na plne obratky ! Pro milovniky krimi jeden z nejlepsis autoru ! Tesim se na dalsi !

Stenlay
13.03.2019

Zdravím, právě jsem dočetl celou sérii. Super napínavý čtení. Máte někdo k doporučení podobnou detektivní sérii? Četl jsem - Harry Hole, Joona Lina, Carl Morck. Předem díky.

amanda99
12.03.2019 4 z 5

Další jeho úžasná knížka.Doporučuji přečíst a už se těším na další díl.