Dvojitý kříž

Dvojitý kříž https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106709/bmid_dvojity-kriz-m0N-106709.jpg 5 3812 946

Robert Hunter série

Čekej na smrt a modli se, ať je rychlá. Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer , 2009

anishta
16.09.2018 5 z 5

Tohle se mi moc líbilo... Asi to u téhle knihy zní blbě, ale já mám ráda geniální a hodně perverzní a drsné sériové vrahy v knihách, takže jo, je to podle mého gusta... Vraha jsem odhadla, ale jen tak mi to jako blesklo hlavou, že by to mohla být ta osoba, že se za zvláštních okolností objevila na scéně, každopádně pak jsem to vypustila a vlastně to na konci bylo překvapení... Není to určitě poslední kniha autora, určitě se k němu vrátím...

romana0733
07.09.2018 5 z 5

Prvni kniha autora a hned taková jízda. Bylo to decela brutálni, ale moc hezky propracovaná kniha, vůbec mě nenapadl vrah, to pro mě bylo velké překvapení. Krátké kapitoly, velmi napínavé a čtivé. Určitě si přečtu další knížky.

LaPetja
06.09.2018 4 z 5

Duo Robert Hunter a Carlos Garcia mne chytilo a už nepustilo. Skvělý svižný děj, krátké čtivé kapitoly, nečekané rozuzlení. Takhle si představuji ten správný thriller!

Nikusha
02.09.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Je to má první kniha od Cartera a už se nemůžu dočkat, až se pustím do další. Morbidita nebyla až tak hrozná jak jsem od recenzí čekala (nebo možná se mnou něco není ok :D )

85098211
01.09.2018 5 z 5

První kniha autora, která se mi dostala do rukou - a hned taková pecka! Hned od první stránky se koná jedna velká jízda, příběh čtenáře strhne a nepustí - musím přiznat, že se mi od knihy jen těžko odcházelo ;-), a také napětí houstne, že by se dalo krájet. Za mne jedna z nejlepších knih tohoto roku a nezbývá, než dát hodnocení nejvyšší - a i to je málo :-).

L.R
31.08.2018 5 z 5

Za mě dost dobré, nemohla jsem knihu odložit... už se těším až začnu další. Dle různých recenzí, je každá jeho kniha lepší než ta předchozí...

david5746
27.08.2018 5 z 5

Mé první setkání s autorem a to setkání velmi pozitivní. Poutavá detektivka, napsaná velice čtivě, prakticky bez hluchých míst. Podle začátku jsem sice čekal větší drsňárnu (začátek připomněl film Saw, no tak tak hustý to není), ale detektivka byla napínavá až do konce a detektivní duo sympatické. Na další knihy autora určitě brzy sáhnu.

DericCaster
27.08.2018 5 z 5

Je to moje první knížka od Cartera a jsem si jist, že u jedné nezůstane. Dlouho jsem na Cartera narážel, že jak je skvělý autor a nyní si tak trochuvyčítám, že jsem si od něj něco nepřečet již dávno. Samotný příběh je poutavá detektivka s dobře plynoucím dějem a - tak jak to má být - velmi překvapujícím závěrem... Těším se na další Carterovi knížky.

vsechnonebonic
24.08.2018 5 z 5

První seznámení s autorem a jsem nadšená. Knížka mě bavila od začátku do konce. Hned jsem od autora zakoupila další knihy.

Arminka
24.08.2018 4 z 5

První ze série daného spisovatele, výborná, ale přeci jen oproti následujícím se mi nezdála ještě tak propracovaná. Ale i tak velká spokojenost...

Nixa
10.08.2018 5 z 5

Opravdu skvělé čtení! Nevím proč jsem se s tímto autorem neseznámila už dříve. Čtivé, napínavé a brutální. I když jsem se trefila do toho kdo je vrah, tak jsem si čtení užívala!

CharlesWard
09.08.2018 3 z 5

Ze začátku jsem byl nadšen a do tří čtvrtin knihy přesvědčen, že jde o nejlepší hunterovku, kterou jsem četl. Bohužel mně závěrečné rozuzlení přivedlo k rychlému vystřízlivění.

ivoiro
05.08.2018 5 z 5

Tak tohle byla velká jízda. Plný počet bodů je málo.

Makyyy
31.07.2018 5 z 5

Na autora jsem narazila nahodou.Detektivky jsou moje oblibene tema a svym stylem me pan spisovatel potesil.Vrham se na dalsi dila.Doporucuji!!!5 hvezd

pastelka53
29.07.2018 4 z 5

Napínavé čtení s kterým se jeho autor vůbec nemazlil.
Chytlo mě to to hned na začátku a nutilo číst dál a dál.
Robert mi hned padl do oka a jeho kolega Garcia také.
Už teď se těším, až se vrhnu na pokračování.

marlowe
26.07.2018 1 z 5

Nelíbilo, nedočetl – vzdal jsem to ještě před půlkou. Kap66 to vyjádřila naprosto pregnantně: "Jsem rozmazlená autory, kteří píší logicky a věrohodně".
Víc netřeba dodávat!

MirkaProk
24.07.2018 5 z 5

Super kniha. Děj má spád hned od začátku. Přečteno velmi rychle a rozhodně pro ty kdo mají rádi tento žánr doporučuji k přečtení

SimonaP
12.07.2018 4 z 5

Napínavá, čtivě napsaná knížka, i když mě vrah napadl hned po jeho prvním objevení se v knize, motiv jsem nevěděla. Těším se na další díly. A jak píší někteří čtenáři, slovo jejda se tam opravdu objevovalo často a to dost nesmyslně.

jirina4159
11.07.2018 5 z 5

Napínavé o drastických vraždách s nečekaným závěrem, za ten je mé hodnocení.

Pauline23
08.07.2018 4 z 5

Hvězdičku dávám dolů za ten překlad... zvlášť Jejda...to slovo mě dostávalo. Jinak překvapivý závěr knihy. Celkově je kniha křížená s vraždami podle Jidáše....8 mm a myšlenkami zločince. Stojí za přečtení.... zvlášť skvěle napsané krátké kapitoly.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Chris Carter
brazilská, 1965