Vražda před kamerou ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

V massachusettském Paradisu bývá podzim zpravidla idylický – jenže letos je všechno jinak. V městečku se rozhodli natáčet hollywoodští filmaři. Dorazil početný štáb, spousta herců a také jedna utrápená hvězda. Marisol Hintonová je velmi krásná, přiměřeně talentovaná a značně zděšená tím, že by žárlivé projevy jejího odloučeného manžela mohly nabýt nebezpečných rozměrů. Když násilnickému, drogově závislému manželovi odmítne zaplatit za rozchod, hrozba začne být reálná a Jesse a ostatní policisté z Paradisu mají nejvyšší pohotovost. Jesse se navíc stane svědkem automobilové nehody, způsobené nepozornou mladou řidičkou, a jen co dívku zatkne, politickým důsledkem tohoto kroku jsou konflikty s místními radními, okresním státním zástupcem a skupinou jistých velmi bohatých lidí. Dojde k vraždě a Jesseho pověst nekompromisního ochránce práva – i jeho život – jsou v ohrožení. Vražda před kamerou je celkově jedenáctý román s Jessem Stonem a druhý od smrti Roberta B. Parkera, který tohoto hrdinu stvořil. Napsal ho Michael Brandman, jenž s původním autorem spolupracoval....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197321/vrazda-pred-kamerou-197321.jpg 418
Série

Jesse Stone 11.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), BB art
Orig. název

Fool Me Twice, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Vražda před kamerou

Přidat komentář
Staráknížka
01. února

Mám slabost pro Jesse Stouna, moc se mi líbilo televizní zpracování. Kniha je svižná, děj rychle postupuje dopředu. Taková malá sladká americká, nejen americká, městečka vypadají poklidně, ale pod povrchem se děje mnoho ošklivých věcí. A když se zločin ještě přiveze - to je teprve potom veselo.

kalache
03.01.2015

na dovolenou jedině s Parkerem....dokonalý oddecháč...


čef
17.04.2014

Knihy Roberta B. Parkera a jeho epigonů stály a stojí na vtipných dialozích. Také v této knize je jich neurékom. Dalším rysem jsou kratinké kapitolky, knížka rychle odsejpá, za chviličku jsme na konci a přemýšlíme co jsme se dozvěděli. Bohužel toho není příliš, vložené příběhy by vydaly spíše na banální miniaturky - sbírka by z nich sestavit nešla. Celkově tedy milé, ale skoro bezobsažné.