River Wild

River Wild https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 710 171

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

Zomy
02.01.2021 4 z 5

Na knížku jsem se těšila, věděla jsem, že se mi bude líbit. A když jsem ji měla konečně doma, tak jsem se pak dlouho odhodlávala ji otevřít. Bála jsem se, že bude - vzhledem k tématu - příliš dramatická a srdcervoucí. No, není důvod k obavám. Je to zaláskovaný příběh o dvou silných lidech. O boji s minulostí a o síle k novým začátkům. A většina knihy, kdy se ti dva poznávají a hledají k sobě cestu, je vlastně děsně milá, příjemná, až uklidňující.

Knihomolka97
29.12.2020 5 z 5

River Wild - adept na možná tu nej nej knihu v tomto roce! Fakt si sypu popel na hlavu, že jsem ji odkládala tak dlouho.
Jedná se především o milostný román, ovšem řeší se velmi závažná témata. Znásilnění, domácí násilí, zneužívání. Autorka sice varuje předem...ale stejně to moc nepomůže. Začátek byl teda hodně drsný. Jak River tak Annie/Carrie si prožili své a oba si zasloužili štěstí a lásku. Mooc se mi líbilo jejich sbližování, nečekejte ale žádnou velkou erotiku, vše se neslo v ,,nevinném" duchu. :D Bylo to fakt až roztomilé. River byl největší zlatíčko, přesně o takových chlapech ráda čtu. ❤
Většinu času jsem se culila jak blázen, ale byl tam i moment, který mě dohnal k slzám. Na konci velký šok (skoro infarktový) vystřídal úlevu a i dlouho po dočtení jsem o tom všem ještě přemýšlela. Vím určitě, že si knihu ještě někdy přečtu. DOPORUČUJU!
5⭐/5⭐

ivetapl
24.12.2020 5 z 5

Kdyby šlo víc hvězdiček, dám je. Úžasná kniha. Autorka se stala mou oblíbenou. Tohle bylo skvělé!!

astra3
21.12.2020 4 z 5

Začátek děsivý. Příběhy obou hlavních hrdinů jsou příšerný. Ale pak je to příjemná oddechovka.

maafa
20.12.2020 4 z 5

Téma domácího násilí se objevilo již v autorčině jiné knize, tady ještě přitvrdila. Tento příběh byl velmi čtivý, smutný i vtipný, ale že bych z toho nemohla usnout, to ne....Je to chvílemi trochu drsnější romantika spíše pro mladší čtenářky. Pro zpestření takového zachmuřeného prosincového dne, jako byl dnes, se však kniha hodí.

biki
17.12.2020 4 z 5

I když si už dávám pozor, v tomto případě jsem tak trochu podlehla reklamě a komentářům na DK, ale k četbě mě přiměla hlavně lákavá anotace. Sbližování dvou traumatizovaných lidí slibovalo velmi zajímavou zápletku, jenže ... Linka Carrie a jejího útěku před tyranským manželem sice není nijak originální, ale vždy atraktivní. Ovšem vlastní provedení útěku je v knize opravdu hodně jednoduché, vzhledem k povolání manžela by měla být Carrie nalezena podstatně dříve. Ještě že to autorka nedopustila. River mě bavil o dost víc - jeho osud byl opravdu srdcervoucí a tak se nelze divit jeho zatrpklosti a velmi podezřívavému postoji k ostatní lidem. A že k tomu měl díky chování řady obyvatel městečka spoustu důvodů.
Čili zápletka knihy musí nutně upoutat pozornost, ovšem styl knihy se mi zdá příliš překotný, neučesaný a jakoby klouzající jen po povrchu (a když si to myslím já, se svým brakovým portfoliem, to už je co říct). Rozhodně bych zde přivítala rozvedení aspoň některých situací či postojů a chování obou hlavních hrdinů. Dlouho jsem se rozmýšlela zda ohodnotit 3 nebo 4*, nakonec za čtivost tu jednu * přidávám.

etell
16.12.2020

Zaujímavá téma. Začať nový život. Zlé obrátiť na dobré. Škoda len toho, čo mi prekáža aj v iných knihách, že niektoré situácie, by sa mohli viac rozpísať, ísť do hĺbky a nie len rýchlo ukončiť knihu a šup na ďalšiu. Ale určite nechcem nikoho odradiť, postavy sú zaujímavé, dej napínavý. Odporúčam.

perpe2a
16.12.2020 5 z 5

Trochu psycho a trochu román. Moc se mi to líbilo a rozhodně doporučuji. Neotřelé téma útěku týrané ženy od manžela a následně budování nového života.

befel
14.12.2020 4 z 5

Čtivá dojemná kniha.. jedním dechem..

JanuldaN
14.12.2020 4 z 5

Krásný romantický příběh postavený na bolesti, utrpení a lásce. Rivera a Carrie miluju - silné postavy s těžkou minulostí! Přečteno za jedno odpoledne. Škoda, že nebyla kniha delší. :-)

Maruš.D
11.12.2020 5 z 5

Trochu jsem očekávala něco podobného jako u knihy Trable a dostala jsem stokrát víc.
Tato kniha mne zase rozplakala a to hned několikrát. To, čím si oba prošli, mě ničilo a zároveň jsem na ně pyšná, že se našli a i jak to skončilo. Konec mi dal docela zabrat, protože jsem to moc nečekala, ale vše bylo tak, jak má být.
Tato autorka už mi dokázala, že psát umí a tato kniha se určitě zapsala mezi její nejlepší! :-)))

renulkam
10.12.2020 1 z 5

Knížku jsem přečetla téměř bez přestávky. Chytla mě hned od začátku. Jediné, co bych trochu vytkla je rychlé vyřešení situace s manželem, tady bych ocenila kdyby se autorka více rozepsala, stupnovala napětí atd. Jinak super

evineckY
07.12.2020 5 z 5

Super, kniha se mi opravdu líbila,až na ten šok na konec!!! Ještě, že to napravil epilog :-)

2688
06.12.2020 5 z 5

Líbí se mi že se téma dotklo tak závažného problému jako je znásilňování, pedofilie, zneužívání, takové téma je vždy těžko popsatelné a vložené do příběhu, tak aby pasoval a byl pro čtenáře dostatečně čtený. Autorka to pojala vážně s velkou grácii a děkuji jí za skvělou knížku plnou zábavy, vtipu, romantiky, ale také síly, bolesti a psychického vyrovnaní s minulostí. ,, Ta žena v obchodě, která má mastné vlasy, vypadá, že pár dní nespala a má modřinu na obličeji se vážně třeba někde poprala o fet, ale také možná je týraná žena v domácnosti" ,, Spolužák ve škole, který se pořád pere je agresivní z nikým se nebaví straní se a na jeho tváří neuvidíte nikdy úsměv je třeba jenom grázl co je rád sám a nebo je zneužívaný a takhle ventiluje svoje pocity a žádá o pomoc po svém a čeká, že si ho někdo všimne a pomůže mu "

Domča153
02.12.2020 4 z 5

Knížka mě opravdu bavila. Vtipné dialogy, fajn zápletka jen bych ji ještě o par stran protáhla.

Red-haired
20.11.2020 5 z 5

Určitě od knihy nečekejte klasický erotický román, je to spíš krásná romanťárna a dojemná ždímačka emocí, ale napsaná tak, že na mě naštěstí nepůsobila jako velké neuvěřitelné klišé.
Hlavní postavy jsem si moc oblíbila, líbilo se mi počáteční špičkování Carrie a Rivera a bylo jednoduše krásné sledovat, jak se dávají dohromady.❤
Na konci jsem dostala menší infarkt, protože i přesto, že tyto romány mají většinou stejnou konstrukci, stát se může všechno, že jo. :D

Připravte si tedy pevné nervy a směle se pusťte do čtení, dáte to s přehledem na jeden zátah a nudit se určitě nebudete.

Martooni
09.11.2020 4 z 5

Nejprve bych chtěla podekovat autorce za upozorneni, ceho se kniha tyka. Prvni stranky knihy opravdu nejsou pro kazdeho.

River mel tezkou minulost, ktera se bohuzel neda smazat a zit s ni take dobre nejde, az do doby, nez se objevi Carrie.

Carrie zazila domaci nasili, od ktereho utekla a zkousi zacit znovu.

Kniha se cte krasne, pribeh mne bavil. Libilo se mi napeti na konci knihy.

Kristy.Seb
05.11.2020 4 z 5

Krásný příběh. Knihu jsem četla jedním dechem. Oba měli v životě velmi smutný příběh. Obdivuju Rivera, že i přesto jak se k němu chovalo téměř celé město, zůstal ve svém rodném městě. A Carrie byla skvělá, s jakým humorem se s Riverem bavila.
Krásný, emotivní, zamilovaný příběh se šťastným koncem.

koubinda
30.10.2020 5 z 5

Krásný příběh, přečteno jedním dechem.

dikyna
29.10.2020 5 z 5

Fakt krásný příběh. Četlo se samo. Určitě stojí za přečtení.