River Wild

River Wild https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 710 171

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

lucie3944
30.03.2021 3 z 5

Obecně řečeno, ano, je to dobrá kniha. Ano, čte se skoro sama. Ale... Čekala jsem víc.... Víc myšlenek Rivera, jak se vyrovnal s tím, co se stalo. Víc pocitů Carrie, nevěřím, že po sedmi letech člověk hodí zlé věci tak rychle za hlavu. V tomto směru to bylo klouzání po povrchu, a to je škoda. A proto plný počet hvězdiček dát nemohu.

Ewik
30.03.2021 5 z 5

Moc mě těší, na jak úžasnou knihu jsem kápla a to prosím čistě náhodou. Plným právem si zaslouží to obrovské množství chvály, protože se opravdu vymyká svému žánrovému zařazení. Je to velmi silný, citlivý, přímý a emotivní příběh o dvou těžce zkoušených duších. Příběh Rivera a Carrie jsem hltala a prožívala s nimi jejich bouřlivé začátky, kotrmelce a pády. Jejich špičkování, opatrnému oťukávání a nadějím se prostě nedalo odolat, moc jsem se během čtení nasmála (autorka má skvělý smysl pro humor) a velice oceňuji přirozenost a otevřenou upřímnost celého příběhu.
Krásný, skutečně romantický a dojemný zážitek. Tleskám autorce i jejím hrdinům, které jsem si zamilovala a jen tak na ně nezapomenu.

Ketfl
28.03.2021 5 z 5

Tak tohle byl příběh! Bože, úplně mi to trhalo srdce, ale zároveň to bylo moc krásný. Tohle jsou přesně taková ta témata, která vás donutí přemýšlet. Jak je tohle vůbec možné? Jak si tohle lidi můžou udělat? Jak někdo může takhle odporně ublížit dítěti? Vím, že bych neměla dělat žádný rozdíl mezi dítětem a dospělým. Dospělý byl také jednou dítě, ale přeci jen dítě má víc omezené možnosti, jak se bránit. Zrůdy opravdu kráčí mezi námi. River i Carrie si museli oba projít peklem. Bylo mi to strašně líto. Ale jinak musím příběh opravdu vyzdvihnout. Moc se mi líbila ta nevraživost mezi hlavními postavami a síla Carrie, která se s Riverem chtěla přátelit (a on s ní vlastně taky a moc). Když jí teda přejel ten nákup, tak mě pěkně naštval, pták jeden ušatej!! Ale jinak jsem jim moc fandila a moc jsem jim jejich vztah přála. Moc mě potěšilo, že se jim v životě začalo dařit. Každopádně ten konec, ten mi teda dal! Už jsem čekala to nejhorší. Ač to bylo srdceryvné, jsem opravdu moc ráda, že jsem si tento příběh přečetla.

Jita160
27.03.2021 5 z 5

Jejda...domácí násilí je pro mě asi to nejhorší co se dá na ženě spáchat.Příběh popisuje jak dokáže,žena silná být aby ochránila sebe a své dítě před tyranem a hlavně začít důvěřovat někomu dalšímu i když on sám má své vlastní démony.

Lofda
23.03.2021 2 z 5

Půjdu proti proudu, podle tak vysokého hodnocení bych čekala úplně jinou knihu.. Jako oddychovka to asi není špatné čtení, ale u toho mělo zůstat. Autorka přidala do příběhu opravdu závažné téma (vlastně hned dvě), ale na mě to celé působilo kýčovitě a neuvěřitelně. Jak kdyby se neuměla rozhodnout, co vlastně chce čtenáři nabídnout, prostě smíchala všechno dohromady. Za mě zklamání, celou dobu jsem si říkala, že jim jejich chování nevěřím, podle mého názoru by se lidé s jejich zkušenostmi prostě chovali jinak, hlavně Carrie..

Tejuna
23.03.2021 5 z 5

Čekala jsem, že tato kniha nebude klasická červená knihovna, ale toto? Opravdu jedinečná kniha v tomto žánru.
Úžasné propojení dvou pohnutých osudu. Obzvláště z Riverova příběhu mi naskakovala husí kůže a nebylo lehké ho číst. Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Věřím, že nadchne i ty co běžně tyto knihy nečtou. Do kategorie “erotika” bych ji rozhodně neřadila.

suzanne1997
22.03.2021 5 z 5

Příběh od kterého se neodtrhnete. Věrohodně popsané scény, které vtáhnou a nepustí, dokud neotočíte poslední stránku. Vztah mezi hlavními hrdiny je zvláštní, vřelý a už na první pohled příjemný. Dialogy plynou, děj se nezadrhává a konec rozhodně zmate a překvapí. Líbila se mi ta chemie, která děj prostupovala a při doctení poslední věty mi bylo líto, že knihu musím odložit. Kdyby byl příběh o několik desítek stran delší, vůbec by mi to nevadilo, ba naopak. Autorka mohla alespoň za mě dej trošku natáhnout. Na mě byl prostě příliš krátký.

lucakuca
21.03.2021 5 z 5

Úžasný příběh. Obálka tomu spíše ubližuje, není to prvoplánovaná eroťárna, je to hlubší, mnohem hlubší... Shrnula bych knihu do této věty - bolest je nevyhnutelná, utrpení je volitelný....

Toledo
20.03.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších knih pro ženy, co jsem kdy četla. Až mne mrzelo, ze tak rychle skončila, klidně bych příběhu dala ještě par stránek navíc.
Krasne napsané, proste ach !

Nikyna8
20.03.2021 5 z 5

Naprosto úžasná knížka, úplně mi pohltila nemohla jsem se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji.

LilluLong
18.03.2021 5 z 5

Nerada čítam takéto knihy, zanecháva vo mne na dlhu dobu pocity ktoré sa mi nepáčia,preto preferujem romantiku,erotiku ci humor.Napriek téme musím uznať , ze autorke sa dielo bravúrne vydarilo, dávam 5*

barb_B
17.03.2021

No... nevím. Myslím si, že téma hodně silné a bolestivé, ale pár výhrad bych k zpracování měla. Vyloženě mě to na zadek neposadilo, ale dolouskala jsem to...

alzbeta2843
17.03.2021 5 z 5

Nad týmto príbehom mi neraz srdce krvácalo a oči plakali. Kiežby som povedala, že toto sa nikomu nemôže stať o to viac som nad knihou posmutnela, keď som si uvedomila, že toto je realita.

lucka1998
10.03.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst kvůli vysokému hodnocení, a chybu jsem neudělala. Kniha je napsaná čtivě, příběh nepustí čtenáře ani na chvíli, prostě to musíte dočíst.
Z příběhu vás mrazí a říkáte si proboha..., ale je to výborná kniha z dost ožehavými tématy, dle mého názoru bomba, určitě doporučuji.
Sice příběh Annie/Carrie mi hodně připomínal příběh Bezpečný přístav od Nicholase Sparkse, ale to knize vůbec neubralo.

katerina3329
07.03.2021 5 z 5

TOP. DOPORUČUJI.

knihomolkaJani
07.03.2021 5 z 5

Tak tohle byl opravdu silný příběh, začátek a konec jsem doslova probrečela. Jak zde již bylo zmíněno, zápletka by mohla být více rozvinuta - čtenář chce být trochu napínán.

Kniha jako celek je dobře napsaná, přečtete jí jedním dechem!

Tweety0207
04.03.2021 4 z 5

Kniha bola skvelá. Čítala sa ľahko. Postavy som si dosť rýchlo obľúbila. Len mi ta zápletka prišla prirýchlo ukončená. Zhruba na dvoch stranách. A zrazu koniec knihu.

Ivka14
26.02.2021 4 z 5

Krásná knížka. Několikrát jsem během čtení měla slzy v očích či mi běhal mráz po zádech, ale taky musím říct, že jsem se několikrát nahlas zasmála. Ten vztah mezi Riverem a Carrie byl úžasný. Pomalu si budovali vztah a důvěru. To jejich handrkovaní mě bavilo. A epilog neměl chybu.
Jsem ráda, že autorka psala přímo a nebylo tam moc omáčky. Opravdu jsem si čtení moc užila a vím, že jsem knihu nečetla naposledy.

raty
19.02.2021 5 z 5

Na začátku jsem si nadávala, co jsem si to zase vybrala. Připadalo mi to jako vykrádačka Sparkse. Na konci se musím spisovatele omluvit. V rámci žánru to byl nejlepší příběh, který jsem v poslední době četla. Romantický, napínavý, vtipný i dojímavý. Jdu se podívat, co ještě napsala.

dedysek
18.02.2021 5 z 5

Naprosto úžasná knížka. Přečtená na jeden zátah. Úplně mě dostala. Takže za mě super :-)