Černý úsvit

Černý úsvit https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202391/bmid_cerny-usvit-68Q-202391.jpg 4 133 17

Říše temnot série

< 8. díl

Při pátrání po okolnostech bratrovy smrti se Maggie stane kořistí obchodníků s otroky z Království temnot. Pokusí se o útěk a před pronásledovateli ji zachrání záhadný mladík. Vypraví se na hrad Černý úsvit, aby vyhledala mezi otroky léčitelku. Není však jediná, kdo na hrad míří. Dokáže Maggie osvobodit otroky a zabránit mocnému upírovi Hunteru Redfernovi, aby zničil svět lidí?... celý text

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Black Dawn , 1997

adela651
18.11.2019 5 z 5

Moc hezká kniha určitě doporučuji všechny že serie.

Andynka
31.01.2019 3 z 5

Příjemné zakončení série. Tedy zakončení... to se asi úplně říct nedá, chtěla bych vědět, kdo jsou další dvě mocné síly... a jak bude svět lidí zachráněn. Tedy pokud nevyhraje Říše temnot. Ale jinak jsem nadšená z originality příběhů .

Denča23
09.01.2019 5 z 5

Musím uznat, že tento díl mě opravdu velice bavil.! Doufám, že brzy narazím na podobnou sérii knih, jako je tato. :)

Zia16
20.06.2018 5 z 5

Ze začátku nic moc, ale když se pak děj rozjel... úžasné!

wildXchos
14.04.2018 4 z 5

Tak to přece nemůže skončit, potřebuju další díly. V tomhle díle jsou skvělé postavy i příběh.

Vendulik
27.12.2017 3 z 5

Dobré zakončení celé serie.

orangerose
14.08.2016 5 z 5

Krásná knížka, krasný příběh , bavila mně moc :-)

Lenu04
09.11.2015 3 z 5

Lepší než předchozí kniha - je to napínavé, pořád se něco děje. Rozhodně nenudí.

Babsie
19.07.2015 5 z 5

Nejlepší ze série! Celá kniha napínavá, děj se opravdu hýbe, pořád se něco děje. Opravdové království temnot s lidskými otroky, zajímavý nápad! A všechna ta proroctví jsou prostě kouzelná:) Fakt se mi líbila a doufám, že se k těm posledním dvěma dílům ještě nějak dostanu:)

kikibo
04.05.2015 5 z 5

Skvělá serie, každou knížku jsem měla přečtenou během dne, s hlavní postavou jsem se vždy sžila, můžu jen doporučit všem co mají rádi nadpřirozeno a mají fantazii jako já, jsem tak trochu mimo realitu :D
Doufám, že budou minimálně 1-3 další díly. Potřebuji vědět kdo jsou další Mocný síly a jak to vše nakonec dopadne.

anetro
18.01.2015 5 z 5

Tuto sérii jsem si nesmírně užila a je mi líto,že končí :(
Díly pro mě byly odpočinkovým čtením a vždy na konci jsem se musela pousmát jak to vše dopadlo :)

markulka
01.01.2015 5 z 5

Nádhera!! Příběh mě velmi překvapil... Celý příběh dopadl úplně jinak, než jsem předpokládala. Hlavní postavy mě příjemně překvapily. Líbilo se mi, jak se Magigie zachovala v tak obtížné situaci! Rovněž se mi velmi líbilo, jak autorka vystihla prince Delose, protože postavu s tak velmi zajímavou povahou jsem v knížce ještě nikdy neměla! Už se nemůžu dočkat na další díly a na další hlavní postavy! Prostě super, můžu doporučit! :-)

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Dandulka
19.07.2014 5 z 5

Super čtení na dnešní horké odpoledne, odpočinula jsem si u toho a moc se těším na pokračování.

Helena Lacková
07.07.2014 4 z 5

Opět skvělý příběh. Ukazuje, jak by se chovali lidé, kdyby byli něčí potravou nebo byli otroky svých predátorů

Karoli282
01.06.2014 5 z 5

Tahle série mě baví. Čte se lehce a je i "docela" napínavá. :D Jen mě vždycky mrzí, že tam není víc popsána láska mezi hlavními hrdiny. A ke knížce. Delos byl skvělý.

NikinkaFantasy
19.05.2014 5 z 5

Fakt moc mě to bavilo. Maggie byla odvážná, spravedlivá a chvílemi drzá. Na začátku mi přišla trochu jako mrně, ale jinak se pěkně vybarvila. Delos byl arogantní, krutý, silný a překvapivě i soucitný. Taky jsem ráda, že s Hunterem Redfernem je konec. Konečně jsem se dozvěděla, co to jsou Panna, Matka a Stará bába. Já osobně mám nejradši Pannu Aradii. A to, že se Čarodějové odstavili od zbytku Říše temnot... palec nahoru. Těším se na další dvě Mocné síly a jak vůbec ten Konec světa dopadne (jestli vůbec bude). Autorka se moc zlepšila.

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965