Říše snů

Říše snů https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290966/bmid_rise-snu-Xxh-290966.jpg 5 12 4

Rosanes má jedinečný a originální styl černobílé kresby a jeho díla přitahují pozornost fanoušků všech věkových kategorií. Zvířata a lidé jsou vytvořeni ze zvláštních a neobvyklých předmětů - skvělá steam-punkem inspirovaná sova vznikla z ozubených koleček, lední medvěd se vynoří ze znečištěné průmyslové krajiny, lví hřívu tvoří změť propletených kabelů, drátů a trubek a žena vystupuje z květin a listoví. Kompozice jsou plné detailů a mezi nimi jsou skryté předměty, které můžete hledat.... celý text

Hobby , Umění

Vydáno: , Grada

Casmé
08.02.2020 5 z 5

Kerby má úžasný styl a jeho omalovánky jsou nápadité a vybízí ke kreativitě. Rozhodně doporučuji.

Olous1
12.01.2020 5 z 5

Další dárek od ježíška(dcery mého manžela)a musím říct,že toto je opravdová nádhera.Děkuji Anetko jsem opravdu nadšená.

LuckaH2
29.12.2017 5 z 5

Skvele na relax, rozvijeni jemne motoriky, citu pro barvy a vsechny obrazky od Kerbyho jsou take vhodne na kochani, protoze az uz cb nebo barevne jsou uzasne!

Turante
05.05.2016 5 z 5

Opět úžasné omalovánky, nemůžu se od nich odtrhnout! Nádherné obrázky, ve kterých najdete skvělé detaily ;-) Mohu jen doporučit!