Říkačky o botách a oblečení

Říkačky o botách a oblečení https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372349/bmid_rikacky-o-obleceni-Gr9-372349.jpg 4 7 3

Milí oblékající a oblékaní, zpříjemněte si tuto činnost s našimi říkačkami. Že děti ještě nevyslovují správně, ale třeba takhle: JÁ MÁM PUÁN TEĎ KDYŽ MÁM UKUIZENÉ HJAČKY: PŠEČTEM SI … ŽÍKAČKY!! vůbec nevadí. Hlavně když po vašem napětí v hlase rytmicky doplní poslední slovo. Společně vám to bude hezky znít i slušet.... celý text

ZůzaSomolka
13.03.2024 5 z 5

Na každé stránce je jednoduchá veršovaná říkačka, kde je vynechaný název oblečení, který mají čtenáři za úkol doplnit podle ilustrace a rýmu. Některý jsou horší, ale některý pobaví ... a ta radost, když přijdete na to správné slovo. Tříleťáka to moc baví. Za mě velmi povedená knížka.

Varjohukka
11.02.2024 3 z 5

Měly jsme s dcerou půjčené z knihovny, přečetly jsme během chvilky a zase hned vrátíme.
Dceru bavilo doplňovat poslední slovo v říkankách, ale některé říkanky byly takové zvláštní. Ilustrace byly celkem vtipné. Jsou ale určitě lepší knihy k rozmluvení.

muchomurka
28.07.2020 3 z 5

Jednoduché verše, některé lepší, jiné horší. Takový veselý průměr. Ilustrace ujdou. Věřím, že pro děti to bude fajn. Ale stačí půjčit z knihovny.

pro děti logopedie

Renata Škaloudová
česká, 1965
2015  84%Říkačky o autech a strojích
2019  73%Rozumí koza petrželi?
2016  83%Říkačky o dobrotách
2018  83%Říkačky o botách a oblečení
2012  0%Řeč rukou

Kniha Říkačky o botách a oblečení je v