Řídících Márinka - 3. díl

Řídících Márinka - 3. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29648/bmid_ridicich-marinka-3-dil-I36-29648.jpg 4 35 6

Řídících Márinka série

Knížky o řídících Márince patřívaly mezi nejčtenější a nejpopulárnější vyprávění pro děti a dodnes si nalézají mezi děvčaty a chlapci svoje čtenáře. Příběhy o Márince jsou totiž zábavné, oplývají vtipem a dobře se čtou. A přitom ledacos napovídají o koloběhu života v době před více než stoletím, kdy bylo tolik věcí docela jiných.... celý text

maryzka
18.01.2024 2 z 5

Tato kniha byla docela zábavná, u některých situací se člověk zasmál. Líbila se mi kapitola o cvičení požárního poplachu ve škole.

Hakate
28.08.2022 2 z 5

Bohužel oproti Kájovi Maříkovi, mě tato série, nebavila.

andrea7191
04.02.2021 4 z 5

Sentimentální vzpomínka na dětství potřetí :-D

m_martina
15.06.2020 4 z 5

Je škoda, že tuto knihu musím srovnávat s Kájou Maříkem. Márinku jsem si nedokázala oblíbit natolik, i když mě to upřímně mrzí.

Xena011
27.02.2016 4 z 5

V knize se odehrává plno dobrodružství, které prožívá hlavní hrdinka, Márinka. Rozhodně příjemné čtení.

Yalka
05.01.2013 2 z 5

Většinu třetího dílu zabírá velmi podrobný popis slavení velikonočních svátků, daleko daleko podrobnější, než najdete v Kájovi Maříkovi. Sice možná nudné, ale na druhou stranu zajímavé.
Pan řídící, kromě toho, že učil a šéfoval ve škole, byl varhaník a církevní svátky pro něj znamenaly docela náročný čas.

Jo a právě v tomto dílu do školy zavítá nechutně vzorný a zbožný strýc Josef ze Šumavy (a usadí se tam skoro na celý 3. díl).

P. S.: Moje hodnocení celé série (a vysvětlení udělených dvou hvězdiček) je u prvního dílu.

Kniha Řídících Márinka - 3. díl je v