Řídících Márinka - 1. díl

Knížky o řídících Márince patřívaly mezi nejčtenější a nejpopulárnější vyprávění pro děti a dodnes si nalézají mezi děvčaty a chlapci svoje čtenáře. Příběhy o Márince jsou totiž zábavné, oplývají vtipem a dobře se čtou. A přitom ledacos napovídají o koloběhu života v době před více než stoletím, kdy bylo tolik věcí docela jiných....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29645/ridicich-marinka-dil-29645.jpg 4.158

Kniha Řídících Márinka - 1. díl

andrea7191
04.02.2021

Sentimentální vzpomínka na dětství :-D

tittanie
17.07.2020

Na knihu jsem narazila, po přečtení Káji Maříka, když jsem se dívala, co dalšího autor napsal. No je to pěkný příběh, ale nějak mi přišel, takový neučesaný. Další díly číst nebudu.

m_martina
15.06.2020

Nevyhnu se srovnání s Kájou Maříkem. I když bych to asi neměla dělat, tato kniha se mi nelíbila tolik, i když také nebyla špatná. Četla jsem ji jen jednou, k příhodám Káji jsem se naopak vracela opakovaně.

evagandini
08.11.2018

Jedna z nejlepších knih mého mládí

adriane9
16.02.2018

Dnes krásné shledání s touto knihou po více jak dvaceti letech. Jako malá jsem všechny její díly milovala a strašně jsem chtěla zlobit jako Márinka :)

haki34
21.11.2016

Uz to nebylo to, co Kaja Marik....Marinciny knizky me az tak neoslovili...ale porad hezke cteni zobrazujici doby minule, tehdejsi zivot, v rodine i v praci, skolni system, vztahy mezi detmi a rodici..

Xena011
27.02.2016

V knize se odehrává plno dobrodružství, které prožívá hlavní hrdinka, Márinka. Rozhodně příjemné čtení.

edith79
16.06.2015

Nejkrásnější vzpomínka na dětství. Strašně jsem Márince a Vénovi záviděla dobrodružství a hlavně dobu v jaké žili, jejich úctu k rodičům a vůbec nádhernou poetiku knížek Marie Wagnerové - F.X. Háje.

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta