Říční znamení

Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo – a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98822/ricni-znameni-iB0-98822.jpg 4.5566

Mercedes Thompsonová (6.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

River Marked (2011)

Kniha Říční znamení

katallinka

Příběh skvělý a dokonalý. Jsem velmi ráda, že kniha odhalila trošku více o původu hlavní hrdinky. Jediné, co bych knize vytkla je ta romantická část, místy mne hrozně štvala.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

Senua
23.07.2018

Říční znamení se autorce moc povedlo. Řekla bych, že je to pro mne zatím ten nej díl a jsem ráda, že jsem to po Stříbrné relikvii nevzdala. Patricie Briggs se ve svém vyprávění vrátila k tomu, co mě na jejích knihách nejvíce baví a to jsou různé legendy, záhady, tajemství a duchové... Kniha měla opět velmi dobrou a mrazivou atmosféru.

Ailee
25.05.2018

Další skvělá kniha z této série. Jakoby trochu vybočovala, hlavně tou finální bitvou, a ty scény s Kojotem! Po celou dobu jsem umírala smíchy! Jsem nadšená. Jeden by řekl, že když se mi líbí natolik, že mám chuť číst jednu knihu za druhou, dám pět hvězdiček, ale pořád je tu jedno "ale". Kniha je STRAŠNĚ dobře napsaná, STRAŠNĚ rychle se čte a STRAŠNĚ se u ní nasměju. Přesto... jako kdyby mě neuměla na 100% vtáhnout do děje tak, abych se v napínavých chvílích o hlavní hrdiny bála tak, jako to umí jiné knihy. Jediná věc, která mě na celé jinak tak úžasné sérii, ke které se nepochybně opakovaně vrátím, mrzí.

Shanib
28.01.2018

Bylo to trochu jiné než předchozí díly, ale proč ne. Indiánské příběhy mě moc nebraly, ale bylo dobré, že tentokrát byla smečka mimo. Konec konců Mercy jim dávala docela zabrat, a tak jen dobře, že tentokrát je problémy minuly. Navíc zde bylo více Adama - no komu by to mohlo vadit? :D

Andynka
17.01.2018

Prostě perfektní. Nemám už pomalu co psát, abych se stále neopakovala. I když mi tady chyběla celá smečka... hlavně Sam. Muselo to tak být, protože to jednoduše zapadá do celého příběhu!

Anna Elizabeth
12.09.2017

Tato se mi líbila nejméně :)

JanaBel
15.07.2017

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené