Řez kočkou

Řez kočkou https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374526/bmid_rez-kockou-9CL-374526.jpg 4 13 2

Hádankou uvedené ilustrace věcí, zvířat i budov s mnoha vedlejšími obrazovými mikropříběhy a s rozkládacími stránkami odhalujícími to, co bývá obyčejně skryto uvnitř.

Makrela Liška
16.07.2018 3 z 5

Tak si říkám "proč?". Záměr knihy mě minul. Encyklopedie, která vám podá z každého rožku trošku nějakých informací, bez ladu a skladu. Chybí mi kontext, který vedl k výběru jednotlivých témat a taky mi vadí, že jazyk nepracuje tak docela s adresátem- malým dítětem, některé pojmy by zasloužily dovysvětlit. Forma knihy mi přijde atraktivní, ale to nestačí.

Lodestar
26.04.2018 5 z 5

Dětská encyklopedie řezu, jejíž stránky se otvírají nejen zleva doprava. :-) Je plná malých komiksových mikrovtipů. Je plná krásných a jednoduchých ilustrací v nichž jsou schované ty malé komisové mikrovtipy. Je plná krátkých srozumitelných popisků k těm krásným jednoduchým ilustracím a je taky plná básní. A je plná řezů. Autorka "řízla" sopku, láčkovku, kočku, lidské oko, trubku, Národní divadlo, parník a skafandr.

pro děti od 4 let

Autoři knihy