Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem

Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69694/restart-pruvodce-pod.jpg 4 190 35

průvodce podnikatelským minimalismem Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Jan Melvil

Rework , 2008

dreamhex
11.01.2017 5 z 5

Jednoduchá, přímo k věci, žádné řeči okolo, přesně tak to má být.

s.mirka1
06.01.2016 5 z 5

Chcete začít podnikat .... anebo už podnikáte ??? Tak si to zbytečně nekomplikujte :)) :))
Výborný kniha - návod - jak vše zjednodušit co to jde .... :))

kelemantia
08.11.2015 5 z 5

Kniha je jednoduchou formou napísaná a určite si každý nájde inšpiráciu pre seba. Skvelá kniha pre začiatočníkov, ale aj dlhšie pôsobiacich podnikateľov.

Taji
06.09.2015 5 z 5

Výborná kniha pro začínající podnikatele, čtu již podruhé, i když nejsem začínající podnikatel. :-D

Peleus
05.09.2015 5 z 5

Krátké. Výstižné. Bez chlácholících canců okolo.

P.S. Přestože je primárně orientována na obor IT, mnohé myšlenky se dají aplikovat i na jiná pracovní odvětví.

sioux
21.08.2015 5 z 5

Pro kohokoli, kdo pracoval nebo pracuje ve velké mezinárodní korporaci nebo ve státní správě bude tato knížka příjemným osvěžením.
Je čtivá, jde k jádru věci, dělá si legraci za všech byrokratických a nelogických postupů, které způsobují, že si člověk v práci připadá jak robot.
Určitě vhodná i pro začínající podnikatele.

Leiko
13.06.2015 5 z 5

Knih o motivaci a úspěchu existují v knihkupectvích celé regály. Bohužel, tyto knihy jsou často plné mýtů a polopravd. Většinou nestojí ani za přečtení. Restart mile překvapil. Je to stručné a nutné minimum těch nejzajímavějších myšlenek, které se budou hodit každému začínajícímu podnikateli. To vše bez nutnosti čtenáře krmit motivací.

Komls
23.01.2015 4 z 5

Cekal jsem neco prevratneho! Dostal jsem spise spalicek selskeho rozumu po americku. Ano, povinna cetba pro vsechny managery, ty korporatni tuplovane! Nicmene to neni samospasitelne. Jedna vec je dozvedet se jak, druha zmenit svoje mysleni a zacit opravdu jednat. V nekterych radach je citit omezenost IT branzi, nicmene celkovy dojem je fajn, predevsim diky osekani verze k tisku na tretinu!:) Je to prijemne uderne...

martin3683
20.03.2014 5 z 5

Narážíte v knihkupectvích na "zaručené" návody jak být úspěšní, jak vést firmu nebo team, jak začít podnikat apod? Kašlete na ně, stačí vám tahle útlá kniha. Na ani ne 100 stranách textu (obsahuje hodně doprovodných ilustrací) najdete tolik užitečných a praktických rad a postřehů, že na jedno přečtení je ani nemůžete vstřebat či se podle nich dokonce začít řídit. To, co jinde rozpytvávají v několika kapitolách či dokonce celé knize, zde jasně a velmi čtivě zabere stránku. Autoři (majitelé úspěšné IT firmy) jdou ve svých radách často proti proudu oněch příruček, jak se stát úspěšným, které většinou píší lidé se spisovatelským talentem, ale o každodenním podnikaní nic moc nevědí. Po přečtení doporučuji knihu nechat ležet na dostupném místě, abyste si v ní mohli občas zalistovat a připomenout si některé postřehy, protože jedno přečtení nestačí. Mě se osvedčilo ji nechat na záchodě :-).

Juny
10.11.2013 5 z 5

Skvělá a čtivá kniha - přečteno za necelé 2 dny. Na knize nejvíce obdivuji, jak je čtivá, někdy jsem se nad sebou zarážel, když jsem viděl, jaké chyby dělám - hold člověk se chybami učí. Všem vřele doporučuji - je v ní mnoho inspirace a užitečných rad.

yank3e
27.07.2013 5 z 5

Stručná a podnětná knížka, můžu doporučit každému, kdo podniká.

Dan
26.02.2013 5 z 5

Psáno jasným a stručným jazykem. Mnoho zajímavých myšlenek. Je to jedna z knih, ke které se člověk vrací a vždy si v ní něco najde.

marrra
27.12.2012 5 z 5

V knize je stručně a jasně popsáno mnoho opravdu zajímavých myšlenek, na které přišli autoři během svého podnikání. Jedná se hlavně o zkušenosti s podnikáním na internetu. Nicméně velká část věcí se dá přenést i do jiných oborů podnikáni.

dalimoni
10.04.2012 5 z 5

Krátké, jasné, výstižné, kniha má sice téměř 300 stran, ale já jí přečetl za 1 den. Primárně určena pro začínající nebo stávající podnikatele, ale určitě si z myšlenek může odnést pro svůj život i "obyčejný zaměstnanec".

deiwi
06.05.2011 5 z 5

Povinná četba pro každého, kdo to myslí se svou prací vážně. Nebojím se říci bible pro podnikatele. Opakované čtení rozhodně prospěje :)

podnikání rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autoři knihy

David H. Hansson