Řešíš/Hřešíš

Řešíš/Hřešíš https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356325/bmid_resis-hresis-BIw-356325.jpg 3 19 8

Herečka a zapálená kuchařka Anna Linhartová dobře ví, že jsou chvíle, kdy člověk řeší, kolik a co má jíst, protože se váha zasekla na nepříjemně vysokém čísle. A potom existují v životě okamžiky, kdy jdou předsevzetí ohledně správné životosprávy stranou a vypadá to, že všechny problémy dokáže vyřešit jen velký kus čokoládového dortu. Řešit, nebo Hřešit? Teď máte na výběr díky jednoduché, hravé, bohémsky rozevláté a oboustranně řešené kuchařce, jejíž koncept vás prostě bude bavit.... celý text

MatBla
13.03.2023 3 z 5

Líbil se mi ten oboustranný nápad. Co se týká receptů, nic moc nového.
Proti Aničce nic nemám, je ještě mlaďounká a vlastně to napsala hezky.

vvikingg
04.11.2022 1 z 5

tohle opravdu stojí jen za prolistování, ale vařit ne

martin9666
07.11.2021 2 z 5

Snaží se být více cool kuchařka, než doopravdy je. Koncept dobrý, některé recepty z jednotlivých kategorií se dají ale klidně vyměnit.Pouziva často stejné ingredience (sice z jiného spektra, než běžný člověk, ale všeho moc škodí) Ingredience. Grafická stránka, zejména fotky, také nic moc. oceňuji ale osobní přístup a chuť jít s kůží na trh (své recepty)

madem
22.07.2019 2 z 5

Líbí se mi nápad na obrácenou kuchařku - jedna polovina řešící a druhá hřešící. Problémem pro mě je rozdělení - občas bych recept dala do druhé poloviny.
U pár receptů chybí poměr surovin a to se pak dělá blbě.

Vivienca
27.11.2018 4 z 5

Zaujala mě "obrácená" grafika kuchařky, super nápad. Styl fotek se mi nelíbí. Některé jsou vůči pokrmu vyloženě "nelákavé" - u kuchařky bych čekala přesný opak. Recepty jsou velmi rozmanité a inspirativní. Ty co jsem už vyzkoušela jsou výborné.

anntine
01.07.2018 5 z 5

Knížka má pěkné zpracování: hezké desky, zajímavé fotky a vtipné popisky. Nejdřív jsem vařila jen z části Řešíš, pak jsem ale objevila snídaně z Hřešíš a bez Vajco sendviče a Porno frenchtoastu se dneska delší dobu neobejdu.

J.books
02.05.2018 2 z 5

Nelíbí se mi styl, fotky jsou otřesné. Nápad dobrý,ale tohle prostě má estetická duše doma nechce

Eorin
21.10.2017 4 z 5

Kuchařka vypadá sympaticky, hezké je řešení obrácení knihy a rozdělení na "fit" jídla a "prasárničky". Příjemné provedení do ruky a u receptů i inspirativní fotografie.

Autorovy knížky

Anna Linhartová