Reportér

Reportér https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310296/mid_reporter-Cig-310296.jpg 4 420 116

Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova Amelia, která je s tímto případem spjatá. Pak je zavražděna chůva jejích dvou malých synů a dochází k zásadnímu obratu. Dawson se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství… Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Deadline , 2013

veronika8042
27.03.2019 5 z 5

Spisovatelka píše neuvěřitelně čtivě. Knížka se četla sama, kdy jsem se těšila domů z práce, až ji dočtu a dozvím se, jak to bylo doopravdy :). Autorka opět nezklamala. Zajimavý příběh, pěkně propletený děj, postavy popsané dostatečně. Vcítít se do postav nebylo vůbec těžké. Bravo..

Kerberos
06.03.2019 4 z 5

Zajímavý příběh proložený romantikou, takže typická Brownová.

pingu1
04.03.2019 4 z 5

Romantika s detektivkou dohromady, docela pěkný napínavý příběh … :-)

zoew
22.02.2019 4 z 5

Hodně čtivé, zápletka celkem uvěřitelná, i když překvapivé odhalení v závěru mi přišlo už trochu moc překombinované. Podrobný popis erotických scén by si mohla autorka odpustit, i když tady jich moc nebylo - naštěstí.

Kamiliana
21.02.2019 5 z 5

Aneb když zjistíte, že o svém životě vlastně nic nevíte.. Jedná se o působivý, dobře vykonstruovaný příběh, který nepostrádá napětí a překvapení.

mig20
09.02.2019 5 z 5

Tééda, to bylo. Knihu jsem přečetla mnohem rychleji než jsem čekala. Čím dál jsem v knize byla, tím víc se nedalo odtrhnout. A ke konci knihy, když jsem myslela, že už mě nic nepřekvapí, tak ejhle, jsem se pěkně spletla. :)
Opravdu moc pěkné čtení.

helenkan
06.02.2019 5 z 5

No páni,zase pecka. Jeden velký propletenec a hodně zajímavý rozuzlení. Paní spisovatelka fakt umí člověka přilepit ke knížce tak,že to nejde jinak než jedním dechem. Super.

em75
30.01.2019 4 z 5

Zajímavý a napínavý propletený příběh. Líbily se mi zvraty v ději a asi poslední třetina knihy byla pěkná jízda a musela jsem to dočíst na jeden zátah.

Litocha
05.01.2019 3 z 5

Po některých slabších kouscích mě tady autorka zase bavila, kriminální složka byla napínavá s nečekanými zvraty a překvapeními, které už čtenář u Sandry Brown očekává a oceňuje. Bohužel se ale dá očekávat i naprosto předvídatelný vývoj vztahu mezi ústřední dvojicí, ten jsem naopak neocenila. Moc mi nesedělo, že Amelia sice proklamuje nehynoucí lásku a oddanost svým synům, ale nemá problém je za traumatických okolností na několik dní odložit k přátelům nebo je svěřit lidem, které sotva znají. A taky Dawson z té své posttraumatické stresové poruchy a závislosti vybruslil nečekaně snadno.

Bookberry
15.07.2018 5 z 5

Výborná kniha se zajímavým a nečekaným rozuzlením.

Januli
11.06.2018 4 z 5

Kniha byla čtivá, napinava s nečekanými zápletkami. Moc takové ty romantiky nemusím, ale tady mi to překvapivě nevadilo, nebylo toho moc.

Kristyna_M64
03.05.2018 4 z 5

Přečteno za jednu (hodně dlouhou) cestu vlakem :) Fajn kombinace detektivky a romantického příběhu. Té osudovosti a přitažlivosti mezi hlavními postavami je sice chvílemi až moc, ale celkově se mi kniha moc líbí, je napínavá a snadno vtáhne do děje.

IvusP
02.05.2018 4 z 5

Moje první přečtená knížka od autorky a určitě ne poslední. Čtivé, napínavé, překvapivé a jako bonus se šťastným koncem.

moudivlacek
22.04.2018 4 z 5

Pro mě je tato kniha spíše super detektivkou než ženským románem, přesto je tam i romantika nenásilnou formou začleněna, spíš podtrhuje nádherným způsobem děj.
Měla jsem velké tušení proč Dawson byl poslán svým kmotrem do těch končin, dokonce jsem rychle pochopila, jak je to doopravdy s mužem Amelie, přesto měl i pro mne konec nějaké to překvapení.
Zhltla jsem to za krásné jedno dopoledne. Miluji autorku, ještě mě svými knížkami nezklamala. Hezké počteníčko.

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

♥ LUXUS ! ♥ ....Kniha mě nezklamala! Autorčin styl psaní mě vždy vtáhne do děje a prostě mě baví. Bylo jednoduché vžít se do postav a knihu takřka zhltnout. Příběh má zajímavý námět, nechybí tajemství, napětí, romantika a nečekané rozzuzlení. Za mě bravurní dílo s geniálně propracovaným závěrem.

V knize se mi líbily vstupy s Flořina deníku, vlastně bylo mi Flory líto. Jednoduše žena zamilovaná do chlapa, tak bezhlavě, že kvůli němu obětovala a dělala vše. Nicméně na rozdíl od Carla měla srdce.....

Simix12
09.02.2018 5 z 5

Knížka mě ihned vtáhla do děje. V knížce je napětí, vášeň, zajímavý konec, který jsem ani trochu nečekala.

Lemurka
04.02.2018 2 z 5

Obal knihy lepší než obsah. Za mě nuda, sotva jsem dočetla. Ze začátku jsem se nemohla začíst a poslední třetina mě nebavila vůbec. Taková průměrná detektivka. Má první kniha od autorky, nicméně jí dám ještě šanci a zkusím i jinou.

BiancaB
02.02.2018 3 z 5

Je to má první kniha od této autorky, trošku jsem bojovala s tím, že jsem se nemohla zhruba celou první třetinu pořádně začíst. Tempo bylo takové pomalejší a nějak mě nic nenutilo číst dál. Naštěstí pak přišel zlom a děj se rychle posouval dopředu. O překvapivé momenty ke konci opravdu nebyla nouze. Celkový dojem z knížky je kvůli nevyváženosti za tři hvězdičky a ráda si od autorky přečtu další knihy.

lifeoptimist
18.11.2017 5 z 5

Skvělá.......opravdu výborně vymyšlené, luxusní zvraty a překvapení na strhujícím konci. Můžu jen doporučit a určitě si přečtu další knihy autorky. Moc se mi líbila

konicekbily
04.11.2017 4 z 5

Profesionálka v psaní thrillerů i slaďáků nezklamala a namíchala nám plnokrevný román s důkladně popsanými postavami a prošpikovaným dějem. Některá jednání hrdinů je nelogické, ale od toho jsou fikce, aby nás přinutily (ty fikce), se nad tím zamyslet. Ale úplná špička autorky to asi není.

americká literatura thrillery romantika

Sandra Brown