Reportér

Reportér https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310296/mid_reporter-Cig-310296.jpg 4 420 116

Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova Amelia, která je s tímto případem spjatá. Pak je zavražděna chůva jejích dvou malých synů a dochází k zásadnímu obratu. Dawson se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství… Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Deadline , 2013

katush87
02.07.2020 5 z 5

Sandra opäť nesklamala. To bola teda jazda. Už sa teším na ďalšiu knihu.

deedulka
15.06.2020 4 z 5

Opět kvalitní detektivní příběh plný překvapivých zvratů a k tomu romantická linka. Tahle kniha se četla opravdu výborně. Dawsona jsem si i s jeho problémy zamilovala a Amelii s oběma syny si také oblíbila.

Milisent
13.06.2020 5 z 5

Příběh je skvělý. Opravdu si čtenář cca v půlce myslí,jak na všechno kápnul, ale i tak ho kniha táhne dál a dál. A nakonec se ukáže, že je to vlastně trošku jinak.

ElleNora
16.05.2020 4 z 5

Nevěřila jsem, že kniha opravdu může být tak dlouhá - děj se nezdál tak zamotaný, ale autorka překvapila a skutečně to dokázala natahovat pořád víc. Konec byl pro mě skutečně velkým překvapením, trochu se proklínám, že jsem si nespočítala všechny ty roky. Možná by mi pak došlo, že na Jeremym něco nesedí, ale jsem ráda, že jsem si mohla to napětí užít naplno.

Denisa31
21.04.2020 4 z 5

V polovině jsem si myslela, ze všechno vím :D ale jako vždy Sandra B. překvapila a cele to bylo nakonec úplně jinak. Tohle mě na jejich knihách opravdu baví. :)

LenRan
20.04.2020 5 z 5

Super napínavý příběh, ze začátku pomalejší rozjezd, ale pak vás to úplně pohltí a odrovná! Dobrý poměr mezi krimi a romantikou, hlavní postavy jsem si zamilovala, určitě doporučuji.

85098211
20.04.2020 5 z 5

Tato autorčina kniha mne nejdřív lehce nudila, než se děj rozjel. Ale potom to byla opravdová jízda jak na horské dráze! Většina postav je sympatická, což je velké plus ;-). Dawsona a Amélii jsem si oblíbila hned na první dobrou. A to, jak je příběh vystavěný - střídá se v něm napětí s volnějšími a dokonce i romantickými momenty, je prostě dokonalé. Autorka psát umí, jak jsem se přesvědčila také u jejích předchozích knih, takže pokud se čtenář do nějaké její knihy ponoří, tak už není úniku :-). Zde mi bylo hodně líto nejen Fiony, i když její volba byla dobrovolná, ale i dalších zmařených lidských osudů (a životů). Nechci však toho prozrazovat moc, kniha má nakonec poměrně dobrý závěr - a to je nejdůležitější...

ovecka535
20.02.2020 5 z 5

Super čtení

Pája699
06.02.2020 4 z 5

Po nějakém čase jsem opět sáhla po knížce od Sandry a musím říct, že jsem byla nadšená. Romantický příběh s nádechem krimi. Závěř byl určitě jedno velký překvapení a no a Bernie??? tak toho jsem odhalila správně...pěkná odděchovka, která stojí za přečtení.

vikyna9
13.12.2019 5 z 5

V noci na dnešek dočtena. Nemůžu jinak, než souhlasit s předchozími komentáři. Bernie nepřekvapil, místy se dal děj předvídat, ale i tak moc dobře napsaná detektivka.

Poeta.kno
22.11.2019 4 z 5

Knihu jsem přečetl během pár dní, kolikrát jsem se od ní nemohl odtrhnout. Hlavní hrdina je svéhlavý švihák a občas překvapí svým chováním, které se nicméně ukáže správné.

Matthew Kay
06.10.2019 3 z 5

Velice dobře čtivá kniha. Detektivní zápletka mě upoutala a některé dějové zvraty jsem opravdu nečekal. Jediné negativum pro mě byl romantický patos, který mi připadal nucený. Kdyby ho autorka vynechala, ději by to neuškodilo, spíš naopak. Ze slušného thrilleru se stala červená knihovna.

genikuxik
11.09.2019 5 z 5

zase skvělá knížka od sandry...mám ráda její knížky s detektivní zápletkou, takže jsem byla zase napnutá jak kšandy...

sharina
09.09.2019 5 z 5

Upřímně jsem si myslela, že Skryté zlo a Skandál od této autorky již nic nepřekoná. Každopádně po přečtení této knihy budu muset zvažovat, která u mě zvítězí. Ano ... je to typická kniha od této autorky. Tedy čtivá se zamotaným příběhem a opepřené trochou romantiky. Člověk jen napnutě čte a nemůže se dočkat konce, jen aby věděl, jak to dopadne.

Prateri
05.09.2019 4 z 5

Jednu knihovnu doma mám plnou knih, které čekají, až mě potěší. Román Reportér patřil mezi ně. Konečně došla na tuto knihu řada a moc se mi líbila. A potěšila mne. Jak jinak, vždyť ji napsala má oblíbenkyně :-). Napětí se střídalo s romantikou a všeho bylo tak akorát. Možná, že jsem málo kritická, ale já mám Sandru Brown moc ráda.

Han-nah
20.08.2019 5 z 5

Výborná kniha. Romantika propojená napětím, detektivní zápletka, vše úžasně autorkou propracované a třešničkou jsou prokládány úryvky z Deníku Flory, které doplňují celý děj této knihy. Při jejím čtení cítíte radost, bolest, strach, ale i šumění moře.

Barča92
24.07.2019 5 z 5

Super čtivá, napínavá, překvapující tak jak to Sandra Brown umí. Doporučuji!!

Nelly
07.07.2019 4 z 5

Letní oddechovka, spíše pro ženy, protože nechybí romantika, která je zahalená do lehčího thrilleru se zajímavými zvraty.

stoun25
01.06.2019 2 z 5

Tedy... Dočetl jsem to... Čekal jsem thriller, ale spíš to byla červená knihovna..
Zápletka slušná, děj předvídatelný, chování osob mi občas přišlo nepravděpodobné.. Co se zcela vymyká mému rozumu je schopnost autorky rozepsat milostné scény až do neskutečných podrobností, což jsem nakonec musel přeskakovat.
Takový román pro ženy a já se raději poohlédnu po nějakém čtení pro pány, jelikož toto nedokáži ocenit.

jaja10
10.05.2019 4 z 5

Kniha mě bavila. Napínavé, překvapivé a čtivé.

americká literatura thrillery romantika

Sandra Brown