Reportér

Reportér https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21445/mid_reporter-vL3-21445.png 4 41 4

Petr Rybář série

Román, ve kterém se vyprovokovaný společenský skandál stane noční můrou ambiciózního reportéra Petra Rybáře. Známý reportér týdeníku Kurýr Petr Rybář žije v nekonečné honičce za novými reportážemi pro svůj časopis a zvykl si prodírat se životem jako slon trním. Stejně divoce vznikne i jeho poslední článek o podvodných finančních obchodech v jedné makléřské firmě. V následujících dramatických hodinách se reportér Rybář přesvědčí, že to bude opravdu bomba, která však tiká pouze v jeho rukou.... celý text

čef
27.09.2020 4 z 5

Tak teď jsem, po přečtení této knihy, konečně prozřel. Všechno jde přece do kopru, naivní lidičkové jsou zcela ovládáni korupčními tajnými službami případně vepři, které jim dovolí jen chlastat, blábolit vtipnosti a souložit maximálně se třemi partnery denně. Jinak autor zase zdatně vykrádá sám sebe a tak ho také trochu vykradu ze str. 269: „Kdyby sis aspoň odpustil ty banální frky“!

JancaMia
09.02.2019 5 z 5

Opět nepřekonatelné čtení a neméně zajímavý je i druhý díl "městečko jako malované" .

jprst
26.10.2011 4 z 5

Pavel Frýbort opět nezklamal, témata jeho knih jsou si sice podobná, nicméně dokáže do nich vložit tolik dějě a napětí, že dokáže čtenáře dostatečně zaujmout.

Petronela
06.09.2011 4 z 5

Velmi pěkný román od českého autora,velmi mě zaujal

Kniha Reportér je v