Hodina duchov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ľudia odpočítavajú posledné sekundy starého roka a v Hollywoode vládne chaos. Detektívka Renée Ballardová z LAPD čaká na tradičnú oslavnú paľbu do vzduchu. No o pár minút neskôr ju zavolajú na miesto, kde jedna z guliek zasiahla majiteľa autoservisu. Renée rýchlo zistí, že to nemohol byť jeden z projektilov, čo padali z neba po silvestrovskej streľbe, a že smrť muža súvisí s inou nevyriešenou vraždou – s prípadom, na ktorom kedysi pracoval Harry Bosch. Zároveň však musí pátrať aj po diabolskej dvojici s prezývkou Polnoční, ktorá znásilňuje ženy priamo doma v spálni, a nezanecháva po sebe nijaké stopy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491727/big_hodina-duchov-qxA-491727.jpg 4.520
Série:

Harry Bosch / Prípady Harryho Boscha 23.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Slovart (SK)
Originální název:

The Dark Hours, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Hodina duchov

Sančez
29. června

Michael Connelly je zárukou skvělé detektivky jak na papíře tak na obrazovce. Pro mne je tento autor TOP ze všech, jeho díla obsahují vše co dobrá detektivka má mít -naprosto skvěle propracovaný obsah,dynamické napětí,brilantní postavy a úchvatné konce. Ještě se nestalo aby mne nějaká jeho kniha zklamala. Jediné mínus vidīm v čekánī na další novou knihu, v tomto případě to bude další dīl s René a Harrym nazvaná Pouštnī hvězda. Doufám že nebudu čekat dlouho. Connellymu bych dala deset hvězdiček.

Pípasek
29. června

Super čtení jak bývá u tohoto autora již pravidlem


JSmerda
28. června

Tentokrát příběh Reneé Ballardové, která neoficiálně spolupracuje s Harry Boschem. Je to jako dvojnásobná porce zmrzliny v parném létě :D. Předmětem vyšetřování se staly nájemné vraždy a série brutálních znásilnění. Oba vyšetřovatelé jdou po stopách s buldočí zarputilostí a podaří se jim pachatele a jejich motiv v krátké době odhalit.

Příběh odsýpá a než se nadějete jste na konci knihy. Škoda, že teď budu muset čekat zase půl roku až rok na další příběh :(

Gracian1964
13. června

Opäť klasický Connelly, stávka na istotu. Kupujem už tradične a zatiaľ som sklamaný nebol. Príbeh ako obvykle, najprv navodenie atmosféry, dostanie sa do obrazu, pátranie, odhaľovanie, poznanie a na záver aj nejaká tá akcia. Všetko pomerne reálne a uveriteľné, žiadne vykonštruované nezmysly. A úplný koniec navodzujúci možnosť ďalšieho nadväzovanie príbehu.

joshuagrey
30. května

Connelly jako vždy nezklamal, příběh se mi líbil hodně.

AlenaF
29. května

Bezvadná detektivka.

jandomi10
25. května

Na nového Connellyho som sa veľmi tešil a nesklamal. Hodina duchov je opäť skvelá kniha.