Vražedný plastit

Vražedný plastit https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19333/ren-dhark-vrazedny-plastit-19333.jpg 4 6 2

Ren Dhark série

Příznivci bývalého guvernéra Rocca sní o pomíjivé moci a připravují na Dharka jeden atentát za druhým …

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , Ivo Železný

Verhängnisvolles Plastyt

Pasadenka
Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
ludek.n
08.07.2018 3 z 5

Příznivci bývalého guvernéra Rocca stále ještě vzpomínají na zlaté dobré časy, kdy si byli všichni rovni, ale někteří si přece jen byli rovnější, a jen těžko se smiřují s novým uspořádáním věcí. Není proto divu, že Ren Dhark a jeho nejbližší spolupracovníci jsou první na seznamu pro vhodně umístěnou výbušninu. Kurt Brand se do toho zase jednou opřel a když si člověk odmyslí některé pasáže, které jakoby se sem zatoulaly z úplně jiného seriálu, sviští mu příběh pod rukama jako sáňky na bobové dráze. Slabinou, podobně jako u ostatních sešitů, je finále, které je už poněkolikáté slabé a hloupé.

Kniha Vražedný plastit je v