V zajetí smrti

V zajetí smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49082/ren-dhark-v-zajeti-smrti-49082.jpg 3 6 2

Ren Dhark série

V Cattanu řádí tajemná nemoc, která si už vyžádala první oběti. Vše vypadá beznadějně, protože není lék. Tajemná stěna na Deluge, která vydává jídlo, ošacení a koncentráty znalostí Tajemných v kapslích, však opět překvapí a vydá protilátku …

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Der satte Tod

Pasadenka
30.12.2019 3 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
08.07.2018 2 z 5

V pozemské kolonii vypukla epidemie, s níž si pozemšťané nevědí rady. Někteří si dokonce myslí, že za toto zlo je odpovědný Ren Dhark a jeho nejbližší přátelé. Atentát na nejdůležitějšího muže planety je tak na spadnutí. Přestože zmizela rozháranost předchozího sešitu a příběh dostal zpátky pevné kontury, moc to celkovému vyznění nepomohlo. Zápletka je tak jalová, až se chce člověku smát… nebo brečet. Nevíte si rady? Zajděte si do archivu dávno zaniklé civilizace, protože tam najdete odpovědi na všechny otázky, které vás trápí. Cestou vás sice trochu pozlobí bomba v kufru, ale to je jen taková nevýznamná lapálie na zahnání nudy nedělního odpoledne.

1993  63%V zajetí smrti
1993  63%Nebezpečné šílenství
1993  60%Záhadná bytost
1993  60%Cíl Země
1994  60%Kosmický test Kyborgů

Kniha V zajetí smrti je v