Cíl Země

Cíl Země https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49086/ren-dhark-cil-zeme-49086.jpg 3 7 2

Ren Dhark série

Ren Dhark se konečně vydává k Zemi, která je podle všeho obsazena invazory. Sedm průzkumníků, přistává v Tichém oceánu …

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Zielpunkt Terra

Pasadenka
30.12.2019 4 z 5

Slovo úvodem

Mé hodnocení vychází z toho, že se jedná o rodokapsoví díl dlouhé série, která na sebe přímo navazuje. Hodnotím tedy epizodu podle toho, jak se odkloňuje ze standardu, který je za mě 4 hvězdičky. Jedná se o naprostou žánrovou klasiku. Kdo má rád, ten si začte, kdo nemá, bude ohrnovat nos. :)

ludek.n
13.07.2018 2 z 5

Hvězdná loď Point Of úspěšně završila svůj první let přistáním na Hope a hned se zase chystá vyrazit do vesmíru. Tentokrát chce její posádka nalézt rodnou Zemi a přesvědčit se, zda je či není obsazena nepřítelem. Jestliže jsem u předchozího sešitu žehral nad vedením a strukturováním příběhu, u devatenáctého sešitu Dharkovské série mám pocit, že autor úplně ztratil nit a mlátí už jen prázdnou slámu. Jakoby uvíznul ve vyjeté koleji a nemohl se z ní dostat na pořádnou cestu. Pořád dokola se točí kolem stejných témat, kterým chybí hloubka i nápad, a snaží se uhrát remízu. Jenže tentokrát je to debakl. Nuda vyhrává na celé čáře.

1993  63%V zajetí smrti
1993  63%Nebezpečné šílenství