Relaxační omalovánky: Ptáci, motýli a příroda

Relaxační omalovánky: Ptáci, motýli a příroda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272482/mid_relaxacni-omalovanky-ptaci-motyli-a-CO9-272482.jpg 5 4 2

Relaxační omalovánky vám nabízejí vzácné chvilky klidu a uvolnění. Na 104 stranách na vás čeká k vymalování devadesát devět nápaditých obrázků. Kouzelní motýli, exotičtí ptáčci, rozkvetlé louky a romantické zahrady, vám pomohou nalézt ztracenou rovnováhu a nabíjí vás novou energií. Pomocí pastelek nebo fixů si vytvoříte působivé obrázky, které si můžete z knihy snadno vytrhnout a třeba i zarámovat. Dopřejte si malou pauzu od každodenního shonu a stresu a ponořte se do barevného světa relaxace.... celý text

Hobby Omalovánky
Vydáno: , Bookmedia

Zencolor Moments, Natur a Garten

Heidi9
29.11.2016 5 z 5

Krásné obrázky, kvalitní papír a proti některým jiným i dobrá cena. Vytknout můžu jedině to, že se na sebe barvy obtiskávají, protože omalovánky nejsou na samostatných listech, a kniha se mi po vybarvení asi dvou obrázků začala rozpadat, listy v ní moc nedrží.

Kočičáci
11.02.2016 5 z 5

Jsou moc hezké, už se na ně těším, rozměrem menší 19x19cm, na kvalitním papíře, listy se dají krásně vytrhnout.

omalovánky pro dospělé

Ursula Schwab