Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380604/bmid_rekni-neco-legracniho-t7n-380604.jpg 4 699 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Drunk Dial , 2017

MarkétaI.
20.06.2020 2 z 5

Začátek knihy se mi líbil a těšila jsem se, jak to budu pokračovat. Bohužel pokračovalo to hrozně. Hlavní hrdinka mi po nějaké době byla tak nesympatická, že jsem se do čtení vyloženě nutila.

Zomy
18.06.2020 3 z 5

Tahle knížka má pro mě takovou zvláštní atmosféru - to, jak se Rana neuměla ztotožnit se svým vzhledem, jak se cítila ukřivděná, jak předpokládala, že Landon si žije svůj americký sen,...

Přesto je jejich konverzace příjemná, a jejich budování společné budoucnosti romantické.

Autorka má evidentně v dialozích svých hrdinů slabost pro nepřímou komunikaci - tady jsou to telefonáty (a velmi zábavné psané vzkazy z dětství), v Lásce online videochaty, v Gentlemanovi devět emaily. Ale proč ne, jako vždy přečteno za pár hodin.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Jedná se o příjemnou oddechovku, kterou jsem si při čtení užila a přečetla ji jedním dechem, ale delší dobu mi v hlavě nezůstala.

Myška43
13.05.2020 5 z 5

Knihu jsem opět přečetla na jeden zátah. Příběh mě jako vždy chytnul za srdce, pobavil i rozplakal. Doporučuji si knihu přečíst, podle mě stojí za to. Penelope Ward opět nezklamala.

FairyD.
01.05.2020 4 z 5

Tejto príbeh je svojím vlastným spôsobom skvelý. Už iba samotná anotácia je tak napísaná že človeka priam núti si to prečítať. Miestami je príbeh pritiahnutý za vlasy, ale nejako mi to nevadilo. Bolo to vtipné, nechýbala láska a v niektorých kapitolách dokonca príbeh prekvapí.

knihomolka78
25.04.2020 2 z 5

Prokousat se začátkem bylo teda dost náročné, protože to byla fakt nuda. Potom se příběh trochu rozjel, ale nijak mě neoslovil, kniha postrádá hlad po obracení stránek. Nejvíc se mi líbilo rande přes telefon. Sice sendvič, který putoval poštou bych asi jíst nechtěla, ale tahle scéna se mi líbila. Jinak příliš červená knihovna.

adela2230
19.04.2020 3 z 5

Knížka se dobře čte, občas je příběh trochu nudný. Občas mi byla nesympatická hlavní hrdinka.

jitka7
26.03.2020 2 z 5

Zajímavý příběh a téma, ale nějak jsem se nemohla s knihou ztotožnit a ani s postavami. Přesto od knihy neodrazuji, přečtěte a uvidíte samy.

Chvilkasnění
13.03.2020 4 z 5

Příběh je zajímavý, určitě stojí za přečtení. :)

Majka1979
02.03.2020 5 z 5

Nádherný príbeh, ktorý som nedokázala pustiť z rúk. Neskutočne silná láska a bolesť, no ten Happy End stál za to. Niekedy sa jednoducho oplatí počkať si na to, čo má prísť :) Určite si knihu v budúcnosti veľmi rada ešte raz prečítam

tynka65
01.03.2020 4 z 5

Po zdejších recenzích jsem nic velkého od téhle knížky nečekala, ale mě se opravdu moc líbila. Hltala jsem ji od prvních stránek. Landon byl sympaťák a fešák, přesně takový jaké mám ráda. Za co musím strhnout hvězdičku jsou prsa a nos. To bylo prostě moc..

petulkapeta
19.02.2020 5 z 5

a mě se to libilo a zvladly problemy ktere si pro ně život připravil :)

Arisis
26.01.2020 2 z 5

Oproti jiným knihám od autorek, velká slabota.

Ivet1990
09.01.2020 2 z 5

Abych byla upřímná kniha se hodně dobře čte, takže bych jí nazvala takovou hodně oddychovou knihu na odpoledne. Děj není špatný, ale na mě tam chyběla nějaká zápletka či něco co by ději dodalo na dynamičnosti.

warca
08.01.2020 2 z 5

Příběh s tématem tak nějak na hraně jednomu velkému přeslazenému klišé. Při dobrém zpracování by se kniha stala i čtivou, jenže tady se to tak úplně nepovedlo. Jsem asi tak v polovině, ale dočítat se mi příběh už nechce. Postavy mi sympatické moc nejsou, rozhovory jsou ploché a rozhodně ne vtipné.
Hlavními hrdiny jsou přenádherné bytosti se spoustou bahna kolem sebe, které se ale přítomností toho druhého zázrakem rozplyne.
Potenciál to mělo, ale výsledek je plytký románek přitažený za vlasy.
Tomu odpovídá i hodnocení...

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Kniha mě velice bavila.

ladyKristyn
25.12.2019 5 z 5

Moc se mi líbila :-)

cukrovka
25.10.2019 5 z 5

Příjemné oddychové romantické čtení. Příběh pozvolna plyne bez větších zádrhelů.

georginaa
12.09.2019 5 z 5

Rozvíjející vztah na dálku, můžete do telefonu říkat opravdu co chcete. Ten druhý vás nevidí, nemáte zábrany, kdyby to bylo z očí do očí, bylo by to asi úplně jiné. Ale tomu je konec. Touha ho vidět a dotýkat se je nadevše povídání o čemkoliv. A ať se každý potýká s minulostí, musí se přes to přenést a něco udělat pro budoucnost. Začít opravdu žít a přestat snít.

marta14
08.09.2019 3 z 5

Čte se to skvěle, ale na to, že takový žánr čtu pořád. Tak tohle pro mě bylo klišé, a to už je co říct. Až moc dobře do sebe všechno zapadalo. Až jsem si říkala, že to ani není možný... I tak je to na oddych pěkná kniha.