Řekni, kde ji najdu

Řekni, kde ji najdu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1879/mid_rekni-kde-ji-najdu-1AY-1879.jpg 4 278 56

Ralph Fisher strávil rok ve vězení a na svůj první večer na svobodě si udělal velmi přesné plány: nastal čas odplaty. Nezastaví se ani před vraždou, aby získal adresu své bývalé manželky - ženy, kterou považuje za původkyni všech svých potíží a které přísahal pomstu. Proto zamíří z Floridy do Ohia, kde se jeho bývalá žena skrývá. Také na Floridě se Jamie Kelloggová probudí z příšerné noční můry o pohřbu své matky a bilancuje svůj život: hezká, ale nijak zvlášť schopná devětatřicetiletá žena v nudném zaměstnání, s exmanželem v Atlantě, se ženatým milencem v nemocnici a úplně cizím chlapem v posteli. Ten cizí chlap je ale všechno, co její bývalí muži nebyli: něžný, pozorný a se smyslem pro dobrodružství. Přesvědčí Jamii, aby zapomněla na práci a nestarala se o to, co si pomyslí její panovačná, příliš dokonalá sestra. A tak si spolu naplánují výlet do Ohia, kde údajně žije se svou matkou syn okouzlujícího neznámého... Řekni, kde ji najdu je román o odvaze, pravdě a síle, kterou člověk získá, jen když uvěří sám v sebe.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mad River Road , 2006

Alda85
14.04.2016

Za mě bohužel slabota. Bavit mě začla až od 22.kapitoly...

dominikB951
25.02.2016 5 z 5

Velmi dobrá knížka, nudné pasáže tam skoro nejsou.

hanka0706
04.12.2015 5 z 5

Přišla mi hodně napínavá, každý den jsem se těšila, až si k ní sednu a dozvím se, jak to dopadne :)

golfinka1
02.10.2015 2 z 5

miluji knihy od Joy Fieldingové ale tato kniha mě zklamala , nudila jsem se od začátku až dokonce ,dokonce jsem to už i chtěla vzdát ,což je u mě co říct

petra6006
18.08.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Doporučuji !

ŽanKaa
10.08.2015 5 z 5

Pre mňa jedna z najlepších od JF.

Jitaku
02.06.2015 4 z 5

Parádní kniha od skvělé autorky! Skvěle se četla, nechybělo napětí, určitě doporučuji!!!

Veeris
11.03.2015 4 z 5

Knihy od Joy se mi velmi líbí všechny, jen některé víc a některé míň, ale patří k mým hodně oblíbeným autorům. Výborně se čtou, ale nějak je musím odlišit, proto u jejich knih uděluji buď 4 nebo 5 hvězdiček.

Ramondia1
05.06.2014 5 z 5

Opět jedna skvělá kniha od Fieldingové, napínavá od začátku do konce.

123adela
09.12.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetla až na podruhé a nechápu proč jsem ji poprvé odložila. Skvělý román, i slzička ukápla..:)

Evaevelína
16.11.2012

..ke mě se dostala kniha ŘEKNI KDE JI NAJDU a musím napsat, že na mě to bylo docela drsný,v žádným případě nechci knihu kritizovat,ale styl psaní J.F. nejspíš není pro mě.

kika 13
28.10.2012 3 z 5

Nádherně popsané to,že touha se mstít a nechat se ovládat zlobou a nenávistí člověku nakonec nepomůže.

ribejzka
05.06.2012 5 z 5

Jedna z autorčiných nej =)

Lenka 13
21.04.2012 4 z 5

Pěkné,napínavé čtení,stojí za přečtení.

muzka
26.01.2012 5 z 5

Hodně napínavá knížka, občas, ale dost drsná. Je znát rukopis J.F. doporučuji.

bovinka
30.11.-0001 5 z 5