Řeka bohů II.

Rok pro celosvětovém úspěchu románu Řeka bohů vychází z pera mistra afrických příběhů pokračování tohoto světového bestselleru, neméně úspěšná Řeka bohů II. Mezi oběma příběhy však uplynuly čtyři tisíce let. Duraid a jeho nádherná manželka Roana jako první objeví hrobku královny Lostris. naleznou zde pergameny, ve kterých truchlící Taita popisuje pohřeb faraona Mamose i s veškerým jeho bohatstvím. Senzační odkaz ze záhrobí se stane vodítkem k hledání báječného pokladu a rozluštění faraonova tajemství. Rozpoutá se divoká bitva, ve které mnozí jednají bez zábran, aby dosáhli svých dílů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/53_/5380/reka-bohu-ii-KuD-5380.jpg 4.4818

Řeka bohů (2.)

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Alpress

THE SEVENTH SCROLL (1995)

Kniha Řeka bohů II.

Pavelpi

Nádherné stejně jako první díl

Kubajzz

Knizka se mi libila

pupopony

Nevěřil jsem, že tuto knihu napsal ten samý spisovatel jako první díl, který byl úžasný. Nemohu hodnotit hvězdami, knihu jsem na 300 stránce zavřel a nedočetl. Pro mě velmi naivní, nezáživný příběh

BlanickyRytir

Srdcovka, důstojné pokračování I.dílu, předčí ho v akci a zamilování si postav..

Grety
10.11.2018

Můj šálek čaje, historie, troška napětí, nějaký ten zlý peněz chtivý padouch, špetka lásky..

ospalaa
12.10.2018

Pro mně nejlepší díl série, stejně jako v prvním díle děj rychle ubíhá a stále se něco děje, určitě doporučuji přečíst.

iveta3867
11.06.2018

o trochu horší pokračování strhující jedničky, ale stále nadchne..

Naroni
10.06.2018

Za mě lepší a akčnější než první díl. Super kniha

Egypt

Wilbur Smith