Keď vášeň vyhrává

Keď vášeň vyhrává https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127548/bmid_ked-vasen-vyhrava-TXE-127548.jpg 4 71 18

Alana Farmerová vyrastá v Londýne, kde ju vychováva jej poručník. Má všetky výsady, po akých túži mladá dáma urodzeného pôvodu, a vzdelanie hodné kráľovnej. Ale krátko predtým, ako ju majú uviesť do spoločnosti, sa dozvie tajomstvo o svojom pôvode. Skutočne jej v žilách koluje kráľovská krv? Poručník ju presvedčí, aby sa s ním vrátila do rodnej Lubínie, lebo iba ona môže zabrániť krvavým nepokojom v krajine. Keď sa Alana po dlhej úmornej ceste konečne ocitne v kráľovstve, nespravodlivo ju uväzní prísny kráľovský kapitán. Obaja podľahnú vášni, no musia si všetko dobre rozmyslieť, lebo osud krajiny je odteraz v ich rukách!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

When Passion Rules , 2010

Šajler
30.01.2022 3 z 5

Nebylo to špatne ale jiné příběhy od autorky mě baví více.Z počátku jsem měla problém se vžít do děje, což se mi u autorky nestává. Naštěstí se to zlepšilo, popichování hlavních postav bylo super.

munka
27.01.2022 3 z 5

Čítala som od tejto autorky aj lepšie.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Jedna z najkrajsich knih co som od autorky citala

mikika
02.04.2020 1 z 5

číst takovou blbinu vás donutí jedině dlouhá cesta vlakem. jinak sympatická hrdinka se v přítomnosti kreténa chová jako blbka, už dlouho se mi nestalo, že by chabá zápletka byla lepší než hlavní hrdinové...

Sara183
16.10.2019

Mám otázku. Zaujímalo by ma, ako je táto kniha prepojena s predchadzajúcimi z tejto série?

rampapa
07.01.2019 5 z 5

Nádherný příběh o lásce a rozumu.Knizku velmi doporučuji.

dudunka
24.06.2017 5 z 5

Krásná kniha strašně se mi líbilo škádlení Alany a Christopha

Danulka11
08.10.2016 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, děj byl poutavý, napínavý a nechyběla dávka romantiky a vzrušení :o)

helenkan
16.04.2016 4 z 5

Sice jsem jí přečetla jedním dechem,ale četla jsem už od téhle autorky lepší.

LilianaFalcon
21.08.2015 1 z 5

Líbila se mi zápletka. Ne že by byla originální, ale ono už ani nic takového jako originální zápletka neexistuje ;-)
Jinak bych řekla, že je to promrhaný potenciál. Děj se dost vlekl, Alana měla být super a chytrá a mě tak vůbec nepřišla. Christopher mi od začátku připadal jako úchyl, Poppie byl taky divný patron... V rámci žánru jsem teda narazila na lepší knihy.

Aracely
19.04.2015 5 z 5

Krásná kniha. Vydržela jsem číst celý večer až do dvou ráno, kdy už se mi zavírají oči. Nemohla jsem se od ní prostě odtrhnout dokud jsem ji nedočetla :-) Začátek je zajímavý, zbytek knihy je též zajímavý, dobrodružný a konec dojímavý. Samozřejmě nechybí happy end. Myslím, že podobný obsah jsem ještě nečetla. O unesené princezně, tak jak to bylo psáno tady. Od jiných historických knih je to příjemná změna s opravdu napínavým dějem...
Tahle kniha si zaslouží 5* a kdybych mohla dám víc... Určitě doporučuji přečíst, čte se to jedním dechem!
:-)

jarkaska
12.03.2015 5 z 5

Další pěkná kniha od této autorky.

havrmoni
16.01.2015 5 z 5

Opravdu krásná romance s napětím až do konce :-)

Hřibče
21.05.2014 3 z 5

Romantická pohádka o tom, jak se z unesené dívky vyklubala princezna. :) Jedná se o velmi oddechové čtení a přesně tak se musí kniha brát. U knihy se místy pobavíte, zasmějete a zasníte, ale hlubší myšlenku v ní nehledejte. První polovina příběhu měla švih a bavilo mě vzájemné hašteření Alany a Christophera. Přibližně v polovině knihy však autorka trošku zvolnila tempo a přišlo mi, že se děj motá v kruzích, po čemž následovalo možná až příliš rychlé vyřešení problému a následný happy end. Dojem z knihy mi malinko kazil i velký počet korektorských chyb, v takovém množství jsem se s nimi v žádné knize už dlouho nesetkala. Když však odhlédnu od chyb, tak bych příběh hodnotila jako průměrný, který se však bude skvěle hodit ke čtení někam k vodě či na dovolenou. :)

miruska1
14.05.2014 5 z 5

Veľmi pekne. Autorka nesklamala.

Kawi9
02.02.2014 5 z 5

Včera jsem si ji koupila a večer ji celou přečetla. Super už se moc těším na další

suzan
09.01.2014 5 z 5

Kniha už vyšla v slovenčine pod názvom "Keď vášeň vyhráva" . Prečítala som ju jedným dychom a je zaujímavá, pútavá proste...tak ako všetky ostatné od tejto autorky. Doporučujem.

suzan
23.08.2012 5 z 5

Dnes som dostala túto knihu a prečítala som ju jedným dychom. Super !!! Výborná, tak ako všetkyod tejto autorky. Vrele doporučujem.

romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Keď vášeň vyhrává je v