Tajemství lady Knightleyové

Tajemství lady Knightleyové https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121629/tajemstvi-lady-knightleyove-121629.jpg 4 21 6

Regency - veteráni série

Sňatek byl pro sira Richarda Knightleyho jediným řešením, když díky pletichám zlomyslné Evadne strávil noc s její půvabnou sestrou Elisabeth zavřený ve sklepení. Richard se s ní oženil rád, neboť Elisabeth se od doby, kdy ji znával, změnila v sebevědomou, rozhodnou a neobyčejně krásnou mladou ženu. Zato Elisabeth není z tak náhlého sňatku nadšená; Richarda už sice dávno miluje, ale je tu něco, co mu nemůže prozradit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lady Knightley , 1999

vcielka
30.08.2022 3 z 5

Oddychovka. Z príbehov tejto autorky z tých lepších. Jedná sa ale o priemernú autorku, takže nič závratné od nej nečakajte. Zameriava sa zväčša na trochu detektívnejšiu atmosféru, ale väčšinou je celkom povrchná a jednoduchá, bez primeraného napätia. Spoločným rysom jej príbehov sú trochu naivné pasáže a postavám vždy všetko dochádza.

Květinka008
05.06.2021 4 z 5

Vikendova oddechovka... Mam rada v techto "historickych" romancich emancipovane a nebojacne zeny :-)

havrmoni
28.07.2018 5 z 5

Líbilo se mi to o kousek víc než předchozí díl. Richarda bych podusila víc a asi hodně dlouho by trvalo než bych mu odpustila. Jestli vůbec :).

hana4834
12.07.2018 5 z 5

Čas od času si přečtu nějakou červenou knihovnu. A tuto knihu musim opravdu pochválit není moc natáhl ani moc Červená :). Moc se mi líbila jako relax perfektní

pavlinkaa
12.01.2016 5 z 5

Moc mě mrzí, že už je to podruhé, co jsem si oblíbila hlavního hrdinu a autorka ho opět poslala do náruče milenky. To mi tak neuvěřitelně vadilo, že Elisabeth nevyslechl a hned lehl s jinou .... Tím pro mne přestal být ten správný chlap. Ale tak Elisabeth mu odpustila a zdá se, že byla šťastná a o to hlavně šlo :)
Celkově jsem se opět bavila a musím říct, že se i od srdce zasmála nad scénou, kdy hlavní hrdinka dostala od svého milého loktem. Moc mě baví, jak paní Ashleyová píše. :)

modranka
09.04.2014 5 z 5

Pozn. Určite čítajte až po príbehu Tajemný miláček. Úzko spolu súvisia.
Tento príbeh je roztomilý, zábavný, dialógy inteligentné, hlavní hrdinovia sympatickí.

harlekýnky historické romance

Anne Ashley