Lékař lady Jane

Lékař lady Jane https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83431/bmid_lekar-lady-jane-aKN-83431.jpg 4 21 4

Regency - veteráni série

Lady Jane Beresfordová s radostí přijímá pozvání od své sestřenice, Elizabeth Knightleyové, aby u ní strávila pár týdnů. Seznamuje se u ní i s doktorem Thomasem Carringtonem, který sice neoplývá vybranými společenskými způsoby, zato však je pohledný a čestný. To si však Jane uvědomí až na cestě od Elizabeth do Bathu, kam se vydává poštovním dostavníkem pouze se svou komornou. Tehdy ještě netuší, jaké dobrodružství ji na této cestě potká...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lady Jane´s Physician , 1999

vcielka
15.09.2022 3 z 5

Za mňa stredne dobrý príbeh. Neohúri, ale ani veľmi nesklame.

havrmoni
29.07.2018 4 z 5

Opět pěkná oddechovka. Sympatickě postavy,nějaká ta zápletka a správná dávka romantiky. Jen škoda, že je trochu rychlý jakoby useknutý konec.

pavlinkaa
14.01.2016 5 z 5

Pěkné. Mě se Thomas povahově moc líbil. Jen se musím přiznat, že jsem čekala, že se z rodu Pentecostu vyvine trošku pikantnější minulost .... No, je vidět, že autorka dokáže tak dobře psát, že nedokážu odhadnout děj, jak to u některých jiných knih bývá, což mě moc baví :)

modranka
09.04.2014 4 z 5

Ďalšia časť série bývalých vojakov - tu som dala nižšie hodnotenie, lebo sa mi zdalo, že hlavný hrdina bol trochu nevychovaný.

harlekýnky historické romance

Anne Ashley