Nebezpečná vášeň

Modrooká plavovláska Henrietta je sice křehká dívka, ale má v sobě víc odvahy než mnohý muž. Oplakává smrt milovaného bratra Damiena, který padl v bitvě u Waterloo. Když se kráska dozví, že do války odešel kvůli podlým intrikám markýze z Oberlonu, rozhodne se pomstít se a vymyslí skvělý plán, jak zrádného šlechtice ztrestat. Tělem i duší je odhodlána svůj záměr uskutečnit, jenže srdce jí našeptává něco jiného....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/5232/nebezpecna-vasen-5232.jpg 3.756

Regency series 5.

Vydáno, Alpress

Lord Harry, 2006

Kniha Nebezpečná vášeň

Nikolda
14.12.2019

Kniha neměla až tak špatný příběh, ale sloh mi poměrně vadil. Často se tam opakovala slova, nemluvě pak o rychlých výměnách vypravěče. Přesto jsem ji přečetla v krátkém intervalu. Konec pak byl, jako když utne.

Bess.h
14.07.2019

Jsem překvapená. Tahle kniha mě strhla zajímavým a opravdu netradičním příběhem. Sice jsem se za začátku ztrácela kdo je kdo (mohlo za to veliká podobnost mužských jmen) ale pak už to byla jízda. Jen na konci mě trochu zklamalo to okamžité vyznávání lásky. Klidně to mohlo být trochu delší a po uzdravení Hetty mělo přijít období té vzájemné touhy a pak následnému podlehnutí a až pak vyznání lásky. Taky těch lechtivějších scén mohlo být víc, i když chápu že vzhledem k příběhu to nešlo, ale tak alespoň na závěr mohlo přijít pořádné rozepsání vášnivé scény, ale to je spíš menší bezvýznamná výtka. Naštěstí mi tuto absenci vynahradil skvělí příběh. Mohu jen doporučit.

havrmoni
04.06.2016

Nejhezčí zatím ze série. Je mi jedno jestli je reálné,aby ji někdo poznal nebo ne. Tyto knihy čtu s nadhledem a nechávám se unášet do světa fantazií. A právě proto se mi líbila,je svižná,vtipná a oba hrdinové+ jejich přátelé milý a sympatičtí.

moudivlacek
07.11.2015

A mně se naopak kniha moc líbila, ne každý muž byl svalovec a ne každá žena křehotinka. Navíc se Hetty moc snažila, byla jsem moc ráda, že nakonec vše dopadne jak má. Jen její otec mne velmi nemile překvapil, ale v té době to zas tak neobvyklé nebylo, všichni nepohodlní museli z cesty.
Určitě si ji znovu za čas přečtu.

Nibiru
13.08.2014

Rozporuplný pocit - nemohla jsem uvěřit tomu, že by tolik mužů neprohlédlo převlečenou ženu, která se vydává za muže.
Navíc, když v té době prý byly ženy mnohem fyzicky křehčí než dnes.
Tahle kniha mě zklamala.