Red Meat 2

Red Meat 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32770/bmid_red-meat-2-Dlu-32770.jpg 4 120 9

Red Meat série

Kultovní komiks Red Meat se objevuje na stránkách amerického tisku už od roku 1989 - a s nástupem internetu se stal kultem i u nás. Red Meat 2 přináší další průhledy do autorova bizarního světa, plného černočerného humoru, kruté nadsázky, mrazivé ironie, psychopaticko-sadistickokriminologicko-laktačně-autistického sarkasmu. Cannonovi hrdinové jako by byli vystřiženi z filmů Davida Lynche; jejich strnulé výrazy ostře kontrastují s dynamickým, agresivním humorem, který leckoho šokuje, leckoho irituje, leckoho fascinuje, ale nikoho nenechává chladným.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Albatros (ČR)

More Red Meat , 1998

pistikpistik
06.08.2023 5 z 5

Objavujú sa v tomto druhom diele nové postavičky a samozrejme staré stále vedia rozpútať peklo. Neodporúčam kaderníka. Často sa tu objavuje zábudlivý Wally, ktorý vie nahodiť celkom desivý výraz. Ako hovorí Ted Johnson "Nechutný... to áno. Ale když jsi ženatý, není obscénní nic." Asi najtotálnejšie zlo je sen Teda o ženskom väzení. Objavuje sa tu aj Jenda Citrón. Máme tu príbeh ako išiel Tedov syn s mliekarom Danom na rozvoz a skončil oholený a naliaty na vodárenskej veži. No a bonbónik, v druhej časti sa objavuje tréner Nick. Obľubuje bitky a šialené rady.
- ty Johnsone, asi by si mal vedieť, že tvoja kočka je u mňa v bazénu.
- mizera mizerná. Prepáč Ken, tá kočka je úplný Jacques Cousteau. V tuto ročnú dobu ju jednoducho z vody nevytiahneš.
- asi si mi nerozumel. U mňa v bazénu je tvoja kočka, a naviac veľký šuter a približne meter a pol izolepy.
- hmmm. Nespomínam si, že by som použil toľko izolepy... Určite je to moja kočka?
Po prečítaní budete mať zasa jasnejšiu predstavu ako to chodí vo svete.

Karoley
04.01.2022 4 z 5

Vtipná záležitost, nejvíce mě bavily postavy úchyla Earla a mlékaře Dana, který vždy nemilosrdně setře malou holčičku Karen. A ty názvy stripů jsou fakt boží, i když k obsahu se nijak nevážou ;)

Inkubátor pro shnilá vejce
Průmyslová nehoda v továrně na smích
Volně dostupný protijed na projevy přízně

Tomas@S
27.04.2018 5 z 5

Red Meat stripy znam uz dlouho, samozrejme hlavne z dedikovanych internetovych stranek. Serie vydanych vybranych stripu mne opravdu potesila, zvlast zdarilym prekladem, vcetne podivnych hlasek v zahlavi. Druhy dil se nicim zvlast nelisi od ostatnich dvou dilu, opet se zde setkavame s mlekarem Danem, Earlem, Tedem a ostatnimi bizardnimi postavickami. Skoda, ze toho nevyslo knizne vic, urcite by bylo z ceho vybirat.

Kapis
21.02.2015 5 z 5

Oproti prvnímu dílu jsem se mnohem více potutleně a temně usmíval. Rozhodně lepší než první díl, překladem to podle mne nebude, spíš do této knížečky zapadly lepší stripy. Výborně, jen tak dál, doufám, že vydávaní oblíbeného a romantického Red-meata bude i nadále pokračovat. Mít ucelenou sbírku Cannonových příjemných zvráceností je můj malý nevýznamný sen. Držím palce Albatrosu:-)

Moly
29.10.2013 4 z 5

Na moje počudovanie sa podarilo Maxíkovi spraviť lepšiu a ZÁBAVNEJŠIU knižku svojich bránicu-trhajúcich minikomixov. V tomto prípade, to skutočne neboli len vtipy typu "zdvihnuté obočie" (aj keď teda väčšina takých bola), ale fakt sa mu podarilo rozosmiať ma, a to od srdca.

Daxie L. Jesus
18.02.2013 odpad!

Divně debilní kravina. Když byla jednička propadák, pak je tohle nezařaditelná sračka.

RaptoR
31.01.2013 5 z 5

Druhý díl, další dávka hustě drsného humoru, takže jediné co můžu dodat je dalších pět hvězdiček!
Max Cannon nezklamal a i přes rozdílné kultury jsou lidé ve své podstatě stejní - trochu úchylní :)

DustinMind
30.07.2012 3 z 5

,,MA-MÍ! Čopo mě straší!"

Mayanea
08.02.2011

Co kdybychom Mlíkaře Dana utopili v Tatra mléku?

komiksy černý humor

Max Cannon