Red Meat 2

Kultovní komiks Red Meat se objevuje na stránkách amerického tisku už od roku 1989 - a s nástupem internetu se stal kultem i u nás. Red Meat 2 přináší další průhledy do autorova bizarního světa, plného černočerného humoru, kruté nadsázky, mrazivé ironie, psychopaticko-sadistickokriminologicko-laktačně-autistického sarkasmu. Cannonovi hrdinové jako by byli vystřiženi z filmů Davida Lynche; jejich strnulé výrazy ostře kontrastují s dynamickým, agresivním humorem, který leckoho šokuje, leckoho irituje, leckoho fascinuje, ale nikoho nenechává chladným....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32770/red-meat-2-Dlu-32770.jpg 4.499

Red Meat (2.)

More Red Meat (1998)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Albatros

Tomas@S

Red Meat stripy znam uz dlouho, samozrejme hlavne z dedikovanych internetovych stranek. Serie vydanych vybranych stripu mne opravdu potesila, zvlast zdarilym prekladem, vcetne podivnych hlasek v zahlavi. Druhy dil se nicim zvlast nelisi od ostatnich dvou dilu, opet se zde setkavame s mlekarem Danem, Earlem, Tedem a ostatnimi bizardnimi postavickami. Skoda, ze toho nevyslo knizne vic, urcite by bylo z ceho vybirat.

Kapis
21.02.2015

Oproti prvnímu dílu jsem se mnohem více potutleně a temně usmíval. Rozhodně lepší než první díl, překladem to podle mne nebude, spíš do této knížečky zapadly lepší stripy. Výborně, jen tak dál, doufám, že vydávaní oblíbeného a romantického Red-meata bude i nadále pokračovat. Mít ucelenou sbírku Cannonových příjemných zvráceností je můj malý nevýznamný sen. Držím palce Albatrosu:-)

Moly
29.10.2013

Na moje počudovanie sa podarilo Maxíkovi spraviť lepšiu a ZÁBAVNEJŠIU knižku svojich bránicu-trhajúcich minikomixov. V tomto prípade, to skutočne neboli len vtipy typu "zdvihnuté obočie" (aj keď teda väčšina takých bola), ale fakt sa mu podarilo rozosmiať ma, a to od srdca.

Daxie L. Jesus
18.02.2013odpad!

Divně debilní kravina. Když byla jednička propadák, pak je tohle nezařaditelná sračka.

RaptoR
31.01.2013

Druhý díl, další dávka hustě drsného humoru, takže jediné co můžu dodat je dalších pět hvězdiček!
Max Cannon nezklamal a i přes rozdílné kultury jsou lidé ve své podstatě stejní - trochu úchylní :)

DustinMind
30.07.2012

,,MA-MÍ! Čopo mě straší!"

Mayanea
08.02.2011

Co kdybychom Mlíkaře Dana utopili v Tatra mléku?

komiksy černý humor

Max Cannon