Recepty pro jeden hrnec

Recepty pro jeden hrnec https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125836/mid_recepty-pro-jeden-hrnec-lPF-125836.jpg 3 8 2

Popis: Základní recepty Vývary Úprav čerstvé zeleniny Bylinky, oleje, octy a hořčice Koření, ostré přísady a jádra Polévky z celého světa - 27 stran Maso - 27 stran Drůbež a zvěřina - 35 stran Mořské plody - 29 stran Bezmasá jídla - 25 stran Těstoviny a pizza -- 29 stran Saláty - 29 stran Mikrovlnná trouba - 25 stran Rychlá jídla - 25 stran Vaříme o dovolené - 33 stran Jídla do mrazáku - 21 stran... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

One dish meals.The easy way , 1994

vvikingg
08.06.2022 2 z 5

pár receptů se dá použít, knize se nedají upřít pěkné fotografie, pro české vaření kniha nepoužitelná ,, velmi mnoho nesehnatelných , exotických surovin, které nejsou ani v nabídce prodejen zdravé výživy, ani nenabízí internetové obchody zabývající se vařením a ,,high,, gastronomii

Lynxova
05.10.2017 4 z 5

Opravdu krásné zpracování, fotografie, styl. Jen většina receptů není pro naši českou kotlinku běžně zhotovitelná. Ráda v ní listuju, fotografie jsou tak věrné, že se vám sbíhají sliny a máte pocit, že jídlo i cítíte. Ovšem pro praktické využití moc není.