Raz nestačí

Raz nestačí https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85177/raz-nestaci-85177.jpg 4 25 5

Příběh mladého děvčete January Waynové,která je dcerou úspěšného filmového producenta.Přes její bohatství a krásu je její život poznamenaný nešťastnými událostmi a zklamáním v lásce,které jí postupně přivede až k drogám.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Once is not Enough , 1973

Termina
18.09.2022 3 z 5

Mám velmi milou, postarší sousedku, která mi čas od času nechává na klice od dveří zavěšené knihy. Jak jsem již díky několika darovaným knižním kouskům zjistila, je to milovnice klasické červené knihovny. Očekávala jsem tedy klasický, stupidní román a byla jsem mile překvapena co mi obsah této knihy nabídl. Za mě velmi pěkný zážitek. DÍK!

madem
17.04.2022 3 z 5

Kdysi dávno jsem četla údolí panenek a pamatuji, jak mě nadchlo. Tak jsem zkusila jinou knihu autorky a dost jsem narazila. Námět zaujal, chvíli to vypadalo nadějně, hlavní hrdinka, naivně se zapojující do společnosti byla občas i vtipná. Pak přišly injekce a psycho stavy. Jejich popis byl dost špatně čitelný, skutečně v tom byl znát vliv LSD. A konec?

dagsvob
26.07.2020

Tak tohle už nikdy víc...povrchní, naivní a hloupé...a ten překlad taky hrůza, jméno hlavní hrdinky January je přeloženo Ledena? To jako fakt? A několikrát použitý výraz "jseš" mně taky dost iritoval.

evajs.evajsek
03.03.2013 5 z 5

Dojímavý příběh mladé holky, která je dcerou filmového producenta, playboe a hazardního hráče. Ikdyž žije v bohatství, je krásná, i tak je její život protkán nešťastnými událostmi a zklamáním v lásce. Odtud je už blízko k narkomanii. Její osud se prolíná s životními peripetiemi více postav ze života showbusinesu a společenské smetánky. Stojí za přečtení.

kackaj
30.01.2013 4 z 5

Na knížku jsem narazila náhodou, dle obalu jsem od toho ani moc nečekala ale příjemně mě překvapila, nechtělo se mi od ni odtrhnout. Doporučuji těm, co mají radi J. Collins

Jacqueline Susann
americká, 1918 - 1974