Setkání s cizincem

Setkání s cizincem https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380661/bmid_setkani-s-cizincem-ObX-380661.jpg 4 356 67

Doktorka Garrett Gibsonová předběhla svou dobu a stala se jedinou lékařkou v Anglii v poslední čtvrtině devatenáctého století. Je smělá a nezávislá jako muž – proč by si neměla užívat i stejných radostí? Přesto ji milostný poměr nikdy nelákal, až do nynějška. Ethan Ransom, bývalý detektiv Scotland Yardu, je stejně udatný jako tajnůstkářský; povídá se o něm, že je nájemný zabiják, ale komu ve skutečnosti slouží, je záhadou. Na jedinou krásnou noc podlehnou silné vzájemné přitažlivosti, aby se z nich ráno opět stali cizinci. Ethan se nezajímá o vznešenou společnost, ale krásná a smělá Garrett ho uchvacuje. Navzdory slibu, že se budou po prchavé společné noci jeden druhému vyhýbat, se záhy stanou účastníky nebezpečného dobrodružství. Když se Ethanova mise pokazí, musí Garrett vynaložit veškeré své schopnosti i kuráž na jeho záchranu. V boji proti hrozbě velezrádného vládního spiknutí je Ethan ochoten riskovat pro lásku nejzajímavější ženy, jakou kdy poznal, všechno a cokoli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Hello Stranger , 2018

sisulisa
02.09.2018 5 z 5

Celá séria ma dostala. Už ich mám prečítané 2x. Táto posledná bola v niečom iná, ale nie zlá. Svoje si tam nájde každá romantická duša.

lenka9778
27.08.2018 4 z 5

Knížku považuji zatím z celé série za nejslabší ale jen proto, že nesplnila můj vkus. Dávám přednost lásce mezi šlechtou - prostě pohádky.

vcielka
22.08.2018 4 z 5

Co ja viem... Knihu s Pandorou podla mna neprekonala. Nieco mi tam chybalo. Ako hlavny hrdina bol fajn vsetko, ale jednoducho som tam stale slintala po Westonovi a potom sa chudak hlavny hrdina akosi straca. Vo Westovom tieni :) Najviac ma asi z celej knizky uputalo co West opisal zenu jeho zivota takze sa zacinam neskonale tesit na dalsiu knizku o nom. No a ked vedlajsia postava cloveka viac uputa ako hlavne postavy asi je nieco spatne. Miestami sa mi to zdalo akosi urychlene ci v pociatocnej laske - chapem ze Ethan ju sledoval uz cely mesiac a urcite si za tie 4 utorky k nej vyvinul vztah takze mozno to pre neho nejak rychle nebolo ale na mna to akosi rychlo to jeho neskonale vyznanie lasky posobilo. Tak isto aj koncove vyriesenie pripadu a jeho profesnej buducnosti. Cele to tak rychlo bolo opisane... chapem ze to dolezite asi z tej celej knihy byt nemalo. No inak knizka zla nebola i
ked mam radsej slovensky preklad v tomto pripade (nie kvoli cestine, kedze v nej citam neustale, ale pri tejto serii je podla mna pre mna viac v pohode. Co ma ale milo prekvapilo bol recept na konci co clovenske varianty nemaju, kedze som zistila ze je aj v inych knihach.) Prijemna oddychovka. Preco West vyjde az buduci rok? :(

bookie25
19.08.2018 5 z 5

Celá série Ravenelovi je skvěle napsaná romantická oddychovka. Nevydržela jsem a přečetla si příběh Ethana a Garrett v angličtině, a teď znovu i v češtině. Ne moc často se sejde romantika, humor i trocha dramatu v jednom. Jediné, co mi vadilo, je poněkud archaický překlad. Další díl o Westovi a Phoebe vyjde v aj v únoru příštího roku, takže se zase budu procvičovat v angličtině. :-)

LadyElisa
12.08.2018 5 z 5

Lisa Klepas je skvělá spisovatelka, příběh Ethana a Garrett má vechno, napětí, lásku a vášeň . Moc se těším na další díl, který bude patřit Westovi :)

willovw
11.08.2018 5 z 5

Těšila jsem se na Garrett a Ethana a musím říct, ze jsem z nich nadšena!!! Úžasná knížka :)

ptavichripkaa
11.08.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila stejně jako třetí díl o Pandoře. Ještě snad bude další díl o Westovi.