Ďáblova dcera

Ďáblova dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413415/bmid_dablova-dcera-vIs-413415.jpg 4 336 65

Ačkoliv se krásná mladá vdova Phoebe, lady Clareová, s Westem Ravenelem nikdy nesetkala, v jedné věci má jasno: je to zlomyslný ničema a tyran. V internátní škole udělal kdysi jejímu zesnulému manželovi ze života peklo a to mu Phoebe nikdy neodpustí. Když ji však osud zanese na svatbu v rodině, setká se s pohledným a nepředstavitelně okouzlujícím cizincem, který ji na první pohled uchvátí. A pak se jí představí… jako nikdo jiný než West Ravenel. West je muž s pošpiněnou minulostí. Žádné omluvy, ani výmluvy. Nicméně od chvíle, kdy pozná Phoebe, zmocní se Westa nepřekonatelná touha… ani nemluvě o trpkém vědomí, že žena jako ona je pro něj naprosto nedosažitelná. West však nepočítá s tím, že Phoebe není žádná upjatá aristokratka. Je dcera tvrdohlavé čekanky, která kdysi dávno odmítla zůstat na ocet a místo toho uprchla, aby se vdala za Sebastiana, lorda St. Vincenta – nejďábelštějšího hříšného zhýralce v Anglii. Zanedlouho už je Phoebe rozhodnutá svést muže, který v ní probudil oheň a ukázal jí nepředstavitelné rozkoše. Postačí ale jejich prudká vášeň k překonání překážek z minulosti? To ví jen ďábel… nebo spíš jeho dcera.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Deviľs Daughter , 2019

avalonek
21.12.2019 5 z 5

Další díl a další naprosto dokonalý díl.Neskutečně jsem se bavila a moc mě zase potěšilo chvilinku posedět v přítomnosti čekanek a také Sebastiana,který mě s Evie opravdu okouzlil.Vsechny díly jsou dokonalé.Snad budou i další

sebemi
19.12.2019 4 z 5

Moje první knížka autorky a super. Čte se svižně, lehce, romantika a vévoda sem a vikomt tam, docela jsem byla unešená, i když za to může hlavně mužský hrdina West ;)

munka
12.12.2019 3 z 5

Kniha sa dobré čítala, ale oproti predchádzajúcim jej niečo chýbalo. Nebolo to zlé, ale ani ma to neoslnilo. Čakala som nejakú zápletku, ktorá by príbeh oživila, ale nič sa nekonalo...

malazluta
11.12.2019 5 z 5

Po dlouhé době jsem si přečetla knihu od L. Kleypas a musím říct, že jsem udělala dobře. Autorka napsala opět skvělý příběh, který jsem doslova zhltala:-)

Litocha
27.11.2019 3 z 5

V porovnání s jinými historickými romancemi by si Ďáblova dcera určitě zasloužila více než jen tři hvězdičky, mezi Lisinými knihami ale trochu zaniká. Chyběla mi pořádná zápletka, knížka byla nevyvážená (uprostřed se mi trochu táhla, zato konec vzala autorka hopem), chvílemi mi tak úplně nesedělo chování postav (nejvíce asi rozpor, že West strašně řešil, že si Phoebe nezaslouží a že nechce, aby doplácela na jeho skandály, ale nemá problém k ní přijet a týden či jak dlouho u ní sám bydlet – to by skandál nezpůsobilo?) a ty Westovy cavyky byly až nepřirozeně natahované.
Postavy byly sympatické (i když u Westa mi při jeho osobnosti to náhlé naprosté propadnutí Phoebe moc hodnověrné nepřišlo), historickou věrnost neřeším (i když Phoebina výchova působí vzhledem k době a postavení nebývale osvíceně), milý byl návrat čekanek i Phoebini synové, líbí se mi specifické detaily, kterými jsou postavy ozvláštněny (třeba Phoebino "klení"). Kniha je lehce vtipná, romantická, příjemně se čte a dává čtenářkám přesně to, co očekávají (za mě osobně by ale erotické scény nemusely být až tak detailní).

Majjina
16.11.2019 3 z 5

Velmi pěkný začátek, ale totálně přeplácaný konec. Méně je někdy více...škoda

Maruš.D
08.11.2019 5 z 5

Tak jako předešlé díly, ani tento nezklamal. L. Kleypas je prostě bůh ve psaní úžasných postav, zápletek, vztahů, citů, prostě knih. Nechybělo zde jako vždy nic. West je napravený hříšník, kterého chceme každá doma a Phoebe byla laskavá a ukázala nám, že jde milovat dva úžasné lidi za náš krátký život.

alnahu
04.11.2019 4 z 5

Další skvělá romantická kniha od této autorky ,která umí příběh napsat,tak jak očekáváme.V jejích knihách se setkáme s drsnými chlapi ,kteří podlehnou ženám, nechybí v nich i špetka erotiky.A tak je to i v tomto příběhu kde i takový drsňák a tyran ,jako je West podlehne krásné ženě.Není to na pět hvězdiček,ale čtyři si zaslouží.

happy19
28.10.2019 5 z 5

Opět báječný příběh!Weste..ach..:-*
Zhltnut za pár hodin!
Dokonalé počtení od Lisy;-)
Nikdy se jejích knih nenabažím:-*
XOXO
Těším se na 6tý díl..C+S;-)

JanaSustr
25.10.2019 5 z 5

Spokojenost. Čtivé. Zábavné.

keiko33
14.10.2019 4 z 5

Od pribehu Westa a Phoebe som cakala viac. Bola to taka rozpravka so stastnym koncom. Citalo sa to rychle, ale cosi tomu chybalo. Pacilo sa mi ako autorka preplietla pribeh s cakankou Evie a Sebastianom.

Barbara182
06.10.2019 4 z 5

Další skvělý román, Westovi sice trochu docházel jeho pověstný humor, když šlo přímo o něj, ale i tak se kniha četla jedna báseň :-) Opět nechybělo něco zvláštního, co patří jen hlavním hrdinům (tentokrát kniha z dětství a Westův problém s holením :-). Zkrátka ideální společník na propršené sobotní dopoledne :-). Moc jsem si čtení užila :-)

havrmoni
03.10.2019 5 z 5

Ocitla jsem se opět mezi Čekankami. Humor, romantika a moje milovaná dvojice Evie se Sebastienem. Měla jsem radost, že dostali taky trochu prostoru v tomto příběhu. Moc rychle byl najednou konec. Nerada vystupuju z příběhů této autorky, je mi v nich tak nějak dobře. Jinak to nedokáži vyjádřit. Westa jsem si oblíbila už od prvního dílu a Phoebe byla prostě dcera svých rodičů. Hrozně zajímavá je postava Severina a na víc ještě mají jednu neprovdanou sestru. Takže doufám v nějaké to pokračování.

rampapa
29.09.2019 5 z 5

Bože můj .Tohle přesně ten příběh o lásce do kterého se hned zamiluje. se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Severinovi.

LilianaFalcon
25.09.2019 5 z 5

Zdaleka to není autorčina nejlepší knížka, ale i tak je to moc hezké. I když mi to připadalo všechno až moc jednoduché.
Zkrátka a dobře pohádka.

fidáš
25.09.2019 5 z 5

Přečtena za dva dny.

vcielka
23.09.2019 3 z 5

Tak velmi som sa na tento par tesila a tak velmi som sa v pribehu sklamala. Phoeby v predchadzajucich knizkach srsala elanom, vtipom, sarkazmom. West bol podobneho zalozenia. Cakala som ze ich zblizovanie bude sprevadzat osviezujuce peckovanie a nakoniec bol z toho nemastny neslany dojak bez vacsej zapletky, predvidatelny, taky aky bol napisany uz mnohymi priemernymi autormi. Skoda pretoze autorka ma techniku pisania vynikajucu iba ten pribeh to chcelo okorenit a vyspickovat :( je to tak na 3+ boda.

Tereza18
20.09.2019 3 z 5

Ale jo, přečetla jsem to za jedno odpoledne/večer. Předem víte, jak to dopadne a tušíte, jak se to bude vyvíjet. To u téhle literatury tak nějak čekáte. Ale fakt se někdy postavy s takovou minulostí jako West prostě osudově zamilují během tří čtyř dnů a postaví se do role málem antického hrdiny - nejsem pro ni dost dobrý a nebudu s ní proto ani spát (tak myslí chlap?! Kde se takový typ hledá? :-) )

Ludus75
15.09.2019 4 z 5

Také jsem na tuto knížku netrpělivě čekala, pustila jsem se do ní hned na jaře v originále a nyní znovu česky. Styl je příjemný, lehce plyne a velmi dobře se čte.
Knížka mě nezklamala ale ani nenadchla, jiné z této série, např. Setkání s cizincem nebo Svatba s Winerbornem, se mi líbily mnohem víc. Nápad příběhu byl zajímavý, i když od muže typu Westa Ravenela bych čekala víc ulicnictvi, nápaditosti, elánu... na jeho minulost byl příliš usazený, zodpovědný, skoro jako by byl už deset let pod pantoflem, místy to bylo až těžkopádné, ale i tak měl West svoje kouzlo a romanticke duše si přišly na své.

lenka9778
14.09.2019 5 z 5

Krásný příběh, ale čekala jsem, že hlavní hrdinka bude víc po tatínkovi ;)