Chladnokrevný ničema

Chladnokrevný ničema https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324646/bmid_chladnokrevny-nicema-xQj-324646.jpg 4 498 87

Devon Ravenel, nejúchvatnější a nejničemnější zhýralec v Londýně, právě zdědil hraběcí titul. K vysokému společenskému postavení však patří i nepříjemné povinnosti… a nejedno překvapení. Panství je zadlužené a dům dosud obývají tři neviňátka, sestry nebožtíka hraběte… a také Kathleen, lady Trenearová, krásná mladá vdova, jejíž inteligence a odhodlání z ní činí Devonova rovnocenného soupeře.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cold-Hearted Rake , 2015

Kayla
08.02.2018 3 z 5

Bohužel kniha je pro mě velkým zklamáním. Místy byla velmi čtivá, proto dávám tři hvězdy, ale čekala jsem dle anotace trochu něco jiného...

ariel platto
21.01.2018 5 z 5

Kniha se začne číst a nemůžete přestat. Všechny postavy jsou jedinečné a ke konci jsem zjistila, že mě více baví ty vedlejší, tak se moc těším na druhý díl. Strašně jsem prožívala a záviděla noční nakupování v obchodním domě :)

Channach
11.01.2018 4 z 5

Báječná oddechovka pro chvíle pohody, propršené dny, pro chvíle s chřipkou pod peřinou s čajem s medem či zasněžené večery u hořícího krbu se sklenou vína. Více v mé recenzi v záložkách - Chrudimka.cz.

isner
02.01.2018 5 z 5

Hezký příběh, zajímavá změna bratrů z prostopášníků na majitele panství, sbližování hlavních hrdinů je krásné, vztahy Helen a dvojčat jsou vtipné i dojemné, kdo má rád romantické romány, jistě si tuto knížku zamiluje. Dala bych i víc než pět hvězdiček...

essidaven
02.01.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka, pokud nečekáte nějaké mistrné veledílo se složitou zápletkou:-)

Nikita04
08.11.2017 4 z 5

Autorka píše zajímavé knihy, vhodné na dlouhé zimní večery, když si člověk chce po náročném dni oddychnout a přitom si užít i trochu toho napětí.

rosalindaaa
08.11.2017 5 z 5

Knížka byla čtivá a už se těším na druhý díl o Helen

Adelin239
17.09.2017 5 z 5

Konečně jsem se dočkala! Lisa Kleypas je totiž opravdu skvělá spisovatelka a já se nemohla dočkat další série historicko-romantických románů právě od ní. Naštěstí jsem nemusela čekat moc dlouho. A rozhodně mě nečekalo žádné zklamání. Kniha byla skvělá, romantická a velmi čtivá, ale po pravdě, které knihy od ní nejsou čtivé?
Rozhodně se nejedná o nějakou ,,Slaďárnu", za což jsem velmi vděčná. A proto nemůžu udělat nic jiného, než že knihu doporučím. Opravdu krásná oddychovka :-)

Etule
13.09.2017 5 z 5

Je zpátky! :) Má nejzbožňovanější autorka historických romancí je zpátky. A v celé své úžasné skvělosti.
Asi nedokážu v jejím případě být dostatečně objektivní, protože její knihy miluju. Obzvlášť ty historické.
Příběh Devona a Kathleen mě uchvátil, vtáhl do děje a odmítal pustit. Na konci mě prostě vyhodil z jedoucího vlaku a okamžitě přinutil sáhnout po druhé knize. :3 Opět v knize nechyběl humor, jiskření, erotika a úžasné vedlejší postavy, které Lisa prostě umí. Za mě plný počet a ještě mnohem víc. :)))

karamelka57
06.09.2017 5 z 5

vždy som si rada kupovala historické harlequinky, čosi ma na nich baví viac, ako na moderných,súčasných lovestorkách..kúpila som si raz za čas nejakú.. a práve táto kniha odštartovala moju honbu za historicko ľúbostnými románmi. Po jej prečítaní som začala hľadať a zháňať dalšie knihy od LK, pričom som narazila na túto databázu a už mám doma nielen plno kníh a sérii od LK ale aj od spústy dalších autoriek a nejak sa neviem zastaviť....

V tomto príbehu temperamentná Kathleen, v dvojke jemná Helen.... no teším sa na trojku, čo čaká expertku Pandoru :D

Enny4
29.08.2017 5 z 5

Super knížka, skvělý příběh i když druhý díl se mi líbil více :)

Barbara182
17.08.2017 4 z 5

Výborná oddychovka, historická romance jakoby v novém hávu, děj svižně odsýpá, všechny postavy jsou sympatické a mají své kouzlo, knize nechybí humor a moc se mi líbilo ozvláštnění „technickým pokrokem“ v podobě železnice a obchodního domu :-) Už se těším, až se mi dostane do ruky Svatba s Winterbornem :-)

mariva
15.08.2017 4 z 5

Čekala jsem obvyklý "sladký" románek, ale knížka mě docela příjemně překvapila. Dobře se četla a kdyby měl děj pořád stejný spád a nezvrhl se do podrobně popisovaných erotických scén, dala bych i pět hvězdiček. Ale protože mám druhý díl už připravený, s chutí se pustím i do něho.

havrmoni
08.08.2017 4 z 5

Moc jsem se těšila a nezklamala. Jediné co mi vadilo byla hrdinka,připomínala mi jinou ze série Čekanky a to Annabelle. Ani po několikerém přečtení mi nepřirostla k srdci a tady to bude stejné. Jinak hurá do dalšího.
Čteno podruhé a ubírám *, další díly jsou daleko lepší. A ještě musím doplnit, že Annabell je proti Kathleen zlatíčko.

munka
08.08.2017 4 z 5

Ďalšia séria historických romanci od mojej obľúbenej utorky. Príbeh predvídateľný, ale na rozbehnutie sa série uspokojujúci. Skôr sa teším na ďalšie postavy a ich príbehy.

účetní
31.07.2017 5 z 5

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že se LK vrátila k historickým romancím a moc jsem se těšila. Po přečtení prvních, docela rozdílných komentářů jsem se bála, že budu zklamaná, ale knize nechybělo vůbec nic. Je velmi povedená, čtivá, s krásným humorem, vtipnými konverzacemi, pěkně poskládaným dějem, napětím a erotikou a velmi sympatickými postavami. Pro mě byla tato kniha nádherná. Devon byl skvělý, čekala jsem nějakého nesnesitelného chlapa, měl to být nejničemnější a nemilosrdný ničema, no to ale tedy opravdu nebyl. Od začátku dokázal být vlídný, jednal s rozumem a svědomí mu také nechybělo a působil velmi mužně. Kathleen se mi celkově taky líbila, sice někdy posuzovala věci nesprávně, ale sama byla velmi osamělá, i když byla obklopena děvčaty, pro které by obětovala cokoli. Také West byl super, jeho hlášky byly skvělé, i když jeho přerod z ochmelky k nadšenému zemědělci ze dne na den byl trochu unáhlený, ale to vůbec nevadilo. K tomu dvojčata, ta se také povedla a na Helen a Winterborna ( dle Kathleen hňupa s olšovýma rukama, což si v daném okamžiku plně zasloužil ) už se moc těším. Kniha má krásný jednoduchý přebal a překlad byl také dobrý, čeština a její rozmanitost umocňují krásu knihy. Knihu dokonale vystihuje recenze ,, Z obyčejného scénáře neobyčejný romantický příběh ".

Micheline
15.07.2017 3 z 5

Oddychová klasika :o)

LilianaFalcon
12.07.2017 5 z 5

Bylo to krasne, postavy si clovek rychle zamiloval a dokazal se vzit do jejich situace. I kdyz mi ke konci pripadala hlavni hrdinka az moc tvrdohlava...
A taky mi trosku vadilo, jak moc si autorka pripravovala pudu pro druhou knihu serie. Hlavni hrdiny podle me upozadovala az moc, az ctenar o jejich pribeh ztracel zajem... Mozna bych za to i v autorcine pripade ubrala hvezdicku, ale v ramci zanru je to proste na plny pocet ;-)

alzbeta4340
02.07.2017 5 z 5

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Historická romance z doby začátků průmyslové revoluce - na tento žánr celkem originální zasazení v čase a pěkné využití v celém příběhu. Ústřední dvojice je sympatická, ale další postavy jsou snad ještě zajímavější, takže si určitě přečtu další díl a doufám ve vydání celé série.
Kdo máte tento žánr rádi, určitě se čtením neváhejte, stojí to za to.

modranka
26.06.2017 3 z 5

Z mojej strany tak trochu sklamanie. U Kleypasovej som zvyknutá na originál nápady, no toto bolo niečo, čo som od iných autoriek čítala tisíckrát... navyše hlavná hrdinka bola hlupaňa, čo vyvrcholilo v závere knihy - ale chápem, že nejaký základ na nový príbeh bolo treba. Musím sa priznať, že všetky ostatné vedľajšie postavy boli zaujímavejšie, než samotní hlavní hrdinovia (Devon a Kathleen).
U mňa priemer... prikláňam sa k názoru, že obálka českého vydania je elegantná, ale rovnako sa mi páči aj obálka slovenského vydania, ktorá je vlastne pôvodná obálka z originálu. Viac než tri hviezdičky nedám.