Všem na očích

Lacey zdědila po dědečkovi několik obrazů, které znázorňují brutální výjevy. Začne pátrat po dědečkově minulosti a seznámí se s charismatickým Ianem, který jí pomáhá rozkrýt rodinná tajemství. Rázem se však oba stanou terčem řady útoků. Jako by se někdo snažil zabránit odhalení pravdy…

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270689/vsem-na-ocich-mZ5-270689.jpg 3.641

Rarities Unlimited 3.

Vydáno, Alpress

Die in Plain Sight, 2003

Kniha Všem na očích

mariva
28.04.2020

Příběh byl zajímavý a napínavý, i když mi chvilku trvalo, než jsem se začetla a přestala se ztrácet ve jménech postav. Odhalit tajemství netrvalo ani tak dlouho a dalo se brzy vytušit, k jakému závěru vše spěje. Ale určitě se podívám i po dalších knihách autorky.

Laf
21.12.2018

Výborná kniha. Hned mne vtáhla do děje a nepustila do poslední stránky :)

havrmoni
05.07.2018

Opět jedna povedená krimi. Zpočátku se člověk musí trochu zorientovat ve jménech,ale pak už to jde. Sice jsem tušila,ale až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.

Litocha
11.06.2017

Po některých méně povedených knihách této autorky mě tahle zase bavila (někdy jsem u ní na rozpacích z dialogů, které mi moc nedávají smysl - jako by se něco ztratilo v překladu - to se ovšem tady vyskytovalo minimálně). Mám ráda sérii s Donovany a Susa byla vítaným oživením. Knížka byla napsaná poutavě, ovšem hlavní zloduch i hlavní tajemství, to bylo dost průhledné a jasné skoro od začátku. I tak jsem se ale menšího překvapení dočkala a četbu jsem si docela užila.

moudivlacek
23.03.2017

Velmi slušná detektivka s prvky romantiky. Navíc jsou tu staří známí Donovanovi, což se mi líbilo, protože jsem ty osoby znala a mohla jsem tušit jejich chování.
Jinak Ian a Lacey byla zlatíčka již od počátku. Patřili k sobě a jsem ráda, že autorka je nerozdělila.
Jinak zajímavý příběh a ještě děsivější konec, nevím, kdo mi byl víc odporný - vrah nebo malíř.
Každopádně až na pár prvních stránek jsem se nenudila.
Chce to vydržet první stránky do setkání hrdinů na výstavě s dražbou a pak už to má až do konce spád.

cukrovka
20.03.2017

Příjemný příběh, kdy je propojena romantika s detektivní zápletkou. Jen jsem se zpočátku nemohla zorientovat v propletenci rodiny Savoy - Forrestových.

alzbeta4340
11.12.2016

Příjemné čtení k odpočinku. Ze začátku jsem se musela zorientovat v množství postav, ale potom se příběh Lacey a Iana krásně a čtivě rozeběhl. Je to styl detektivky s romantickou linkou, sympaticky uměřenou a nerušící. Nevím, jestli si budu děj do detailu pamatovat třebas i za rok, ale pro tu chvíli čtení to bylo príma.

sabca
16.06.2016

Zase jeden zajímavý případ s kriminální zápletkou, které mám od této spisovatelky ráda, protože je tam i trochu romantiky. Doporučuji