Safírová kletba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kate se naskytne životní příležitost vybrousit vzácné safíry nevyčíslitelné hodnoty. Pojmenuje je Sedm hříchů a věří, že konečně získá reputaci jako brusička diamantů světové třídy. Během přepravy hotové zakázky se však ztratí kameny i kurýr Katein bratr. Kate odmítne uvěřit závěru policie, že Lee drahokamy ukradl, a pustí se do vyšetřování na vlastní pěst. Velmi brzy zjistí, že se zapletla do příliš vysoké hry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5891/safirova-kletba-5891.jpg 3.943
Série

Rarities Unlimited 4.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Alpress
Orig. název

Color of death, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Safírová kletba

Přidat komentář
babiočka
27.08.2019

Trocha poučení, trocha napětí, trocha romantiky - dohromady docela solidní čtení.
Od této autorky jsem však četla i lepší knihy.

Laf
20.07.2018

Skvěle zpracovaná detektivka. Poutavě napsaná, zajímavé postavy a zvraty. Jen jsem si nedokázala zvyknout na to rychlé skákání od postavy k postavě během pár stránek. Kapitoly tam jsou kraťoučké. Celkově jinak dobré.


havrmoni
07.07.2018

Tentokrát trvalo dlouho než jsem se začetla a zorientovala v postavách. Jak píše moudivlacek,hned na začátku víme,ale já si přála a doufala,že to bude jinak. Jinak úžasná detektivka,napětí až do konce a opět velmi sympatičtí hrdinové.

moudivlacek
11.06.2017

Opětovně autorka zde dokázala, jak umí vylíčit podmínky a život obchodníků s drahokamy a drahými kovy a spojit to buď s romantikou či detektivním příběhem, anebo - jako zde - vše dohromady.
Od začátku budete vědět, jak skutečně dopadl Lee. Také budete tušit, že Kate se nehodlá jen tak nechat odbýt nezájmem policie a FBI. A když na scénu vstoupí Sam - potížista a přitom skvělý agent FBI, není pochyb, že bude velmi zajímavé čtení.
Sam a Kate jsou prostě jedničky, na druhé straně poznáte, že ani v FBI nejsou jen ti správní hoši. Je to zkrátka boj.
A konec mě velmi pobavil a přidal jen další body pro Sama.

cukrovka
04.05.2017

Příjemná detektivka ze zajímavého prostředí.

alnahu
06.01.2017

Také jsem měla problém ze začátku se orientovat v postavách ,ale od poloviny knihy se příběh četl dobře.

Evaevelína
19.09.2012

Lowell ráda čtu,tato kniha je první co se mi od ní nelíbí...také jsem měla problém se z orientovat v postavách.Pro ty co maj rádi detektivky, bude kniha určitě pěkná.

sabca
26.08.2012

Kniha jako většina knih této spisovatelky se mi líbila. Trochu mě ze začátku dělal problém orientovat se v postavách, kterých je tam poměrně dost. Když jsem knihu dočítala nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud nebyl konec. Stála mi za přečtení.