Safírová kletba

Kate se naskytne životní příležitost vybrousit vzácné safíry nevyčíslitelné hodnoty. Pojmenuje je Sedm hříchů a věří, že konečně získá reputaci jako brusička diamantů světové třídy. Během přepravy hotové zakázky se však ztratí kameny i kurýr Katein bratr. Kate odmítne uvěřit závěru policie, že Lee drahokamy ukradl, a pustí se do vyšetřování na vlastní pěst. Velmi brzy zjistí, že se zapletla do příliš vysoké hry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5891/safirova-kletba-5891.jpg 3.943

Rarities Unlimited 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Alpress

Color of death, 2004

Kniha Safírová kletba

babiočka
27.08.2019

Trocha poučení, trocha napětí, trocha romantiky - dohromady docela solidní čtení.
Od této autorky jsem však četla i lepší knihy.

Laf
20.07.2018

Skvěle zpracovaná detektivka. Poutavě napsaná, zajímavé postavy a zvraty. Jen jsem si nedokázala zvyknout na to rychlé skákání od postavy k postavě během pár stránek. Kapitoly tam jsou kraťoučké. Celkově jinak dobré.

havrmoni
07.07.2018

Tentokrát trvalo dlouho než jsem se začetla a zorientovala v postavách. Jak píše moudivlacek,hned na začátku víme,ale já si přála a doufala,že to bude jinak. Jinak úžasná detektivka,napětí až do konce a opět velmi sympatičtí hrdinové.

moudivlacek
11.06.2017

Opětovně autorka zde dokázala, jak umí vylíčit podmínky a život obchodníků s drahokamy a drahými kovy a spojit to buď s romantikou či detektivním příběhem, anebo - jako zde - vše dohromady.
Od začátku budete vědět, jak skutečně dopadl Lee. Také budete tušit, že Kate se nehodlá jen tak nechat odbýt nezájmem policie a FBI. A když na scénu vstoupí Sam - potížista a přitom skvělý agent FBI, není pochyb, že bude velmi zajímavé čtení.
Sam a Kate jsou prostě jedničky, na druhé straně poznáte, že ani v FBI nejsou jen ti správní hoši. Je to zkrátka boj.
A konec mě velmi pobavil a přidal jen další body pro Sama.

cukrovka
04.05.2017

Příjemná detektivka ze zajímavého prostředí.

alnahu
06.01.2017

Také jsem měla problém ze začátku se orientovat v postavách ,ale od poloviny knihy se příběh četl dobře.

Evaevelína
19.09.2012

Lowell ráda čtu,tato kniha je první co se mi od ní nelíbí...také jsem měla problém se z orientovat v postavách.Pro ty co maj rádi detektivky, bude kniha určitě pěkná.

sabca
26.08.2012

Kniha jako většina knih této spisovatelky se mi líbila. Trochu mě ze začátku dělal problém orientovat se v postavách, kterých je tam poměrně dost. Když jsem knihu dočítala nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud nebyl konec. Stála mi za přečtení.