Raněný pastýř

Raněný pastýř https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63132/raneny-pastyr-63132.jpg 5 8 3

Alegorický příběh hledajícího teenagera. Vzpoura mládí je zde konfrontována s postavou laskavého a trpělivého pastýře, kterému nevadí posměch a pohrdání. Hlavní hrdina se tak dovídá, že skutečná láska se rodí uprostřed jeho srdce.

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Pâtre blessé , 1986

amejzlík
amejzlík
12.09.2022 5 z 5

Krásný příběh, který mi otevřel další cestu a naučil se na Pána Boha a jeho lásku dívat z jiného úhlu pohledu. Jsem ráda, že mám přečtena všechna evangelia. Pomohla mi příběh pochopit ještě více a díky tomu se mě kniha dotkla ještě o mnoho hlouběji.

Vítr
Vítr
03.08.2017 5 z 5

Východisko a základ, promiň sv. Ignáci. Začneš číst, nic o tom nevíš, chytne tě to, je ti to v ledasčem podobné, potom zvolníš, čteč pomálu, necháváš působit, promýšlíš, modlíš se. Knihu dočteš, odložíš a hle, ona ti v srdci stále žije!

rusalka123
rusalka123
07.08.2013 5 z 5

Teda... při čtení téhle knížky jsem si toho tolik uvědomila, že jsem nestačila zírat... Já sice nepotřebuju řešit takové problémy, jaké měl Emanuel - vypravěč (snad:D), ale stačí jen malé pochybnosti o Bohu a tahle knížka je umí smazat, člověk se na to najednou dívá jinýma očima...