Dívka odnikud

Dívka odnikud https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386062/bmid_divka-odnikud-o62-386062.jpg 4 63 17

Ranč U Sedmi strak série

Šestnáctiletá Nina žije na ranči, kde ji jako malou odložili. Nikdy se s tím nesmířila a stále doufá, že se máma vrátí. Jedinou útěchou jsou pro ni koně a blízkost kamarádky Diany a jejích bratrů. Zatímco s Michaelem ji pojí přátelství, s Gabrielem moc nevychází. Když ji však při hádce nečekaně políbí, podlehne Gabrielovu kouzlu. Jak to, že na něj nemůže přestat myslet, i když ví, kolika holkám popletl hlavu? A proč se zrovna teď chová Michael tak divně?... celý text

Erika017
26.03.2022 4 z 5

Krásná kniha, se zajímavým dějem i zápletkou. Moc se mi líbí ty básničky, kterými autorka doplnila každou svou knihu z této série. Rozhodně doporučuji.

jitka_dankova
25.11.2021 2 z 5

(SPOILER) Pozor spoilery! Kniha je takovou klasickou young adult romancí. Hlavní hrdinka a její přátelé musí čelit velké spoustě problémů. Nejasný původ, bez rodičů, vztah k pěstounce, do toho znásilnění kamarádky, jiný pokus o znásilnění, problémy s kamarádkou kvůli lásce do stejného kluka, do toho se objeví potenciální otec. A samozřejmě velký milostný trojúhelník a celá romance je v podstatě o rozhodování o tom, co je to vlastně zamilovanost a ke komu co cítí a co by měla cítit. Ač byla kniha psaná čtivě a celkem i uvěřitelně (na to obvyklé neuvěřitelné množství složitých témat), měla jsem se čtením problém. Asi kvůli té er-formě. A prostě na nějaké milostné trojúhelníky fakt nejsem, nebylo to téma pro mne.

Barabora
12.05.2021 3 z 5

Bylo tam mě moc romantiky a tak, když jsem byla asi v polovině, jsem si řekla:,, a dost! " romantika tam byla neustále, a tak jsem tuhle knihu nedočetla. Ale to není chyba autorcina, ale moje. Jsou tam ale věci, které mě bavily, a kterým musím dát plusový bod. Např. Líbilo se mi, jak tam ta holka (četla jsem asi skoro před rokem, tak si nepamatuji,) žila na té vesnici, dojila krávy,...... To se mi libilo, proto dávám 3*.
Ale pro ty, kteří rádi čtou romantiku, to moc, moc, a moc doporučuji.

AnieWolf
02.04.2021 3 z 5

Knížka se mi četla moc dobře, rozhodně doporučuji jen holkám, je hodně romantická, někdy té romantiky na mě bylo až moc.

AničkaM
20.03.2021 3 z 5

Napínavý a hezky provedený příběh

sarka6676
02.03.2021 5 z 5

Kniha byla dokonalá čtu málo ale tato kniha mě zaujala natolik že jsem ji četla asi jen pět dní

Baruu09
28.09.2020 5 z 5

Miluju všechny knihy z cele této série a tak a jsou bozi!!

sabca
17.09.2020

Přečetla jsem všechny 3 knihy této série. Nejdříve jsem omylem začala 2. díl a když jsem to zjistila začala jsem od 1. dílu. Přesto, že nejsem cílová skupina o které příběhy jsou, četlo se mi to dobře. Po thrillerech a kriminálkách, která občas čtu je to takové pohlazení. Nejvíce se mi líbilo Údolí ticha.

Bajuli
01.08.2020 5 z 5

Četla jsem většinu knih od paní spisovatelky R. Zadinové a musím říct, že sice jsou všechny na podobný princip, ale každá má své kouzlo. Paní Radka je moje nejoblíbenější spisovatelka co se týče dívčích románů. Člověk si u knihy vždy pobrečí, zasměje se a v něčem se najde. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít tu čest přečíst od ní knihy, které napsala..

AninkaHr
02.04.2020 4 z 5

Pěkný příběh..

9660
20.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Gabriel mě naštval a také se mi kvůli němu nelíbil vztah mezi ním a jeho bratrem Michaelem. Michael se mi v této knížce (a dalších dvou) líbil. Ale Alexovi a jeho otcovství nevěřím... Jinak výborná knížka i pro mladší 12 let.

Petra17
25.10.2019 3 z 5

Kniha pro čtenáře od 12 let, spíše tedy čtenářky. Kniha popisuje život holky, která celý život hledá maminku, tu pravou, vychovává ji totiž žena, u které ji její matka zanechala... V příběhu se tedy dozvídáme proč, v knize nechybí ani láska, přátelství. Co chybělo mě byly kapitoly. Kniha byla rozdělena na dvě části a kapitol byl pouze náznak v srdíčkách a velkých písmenkách, ubíralo to na rychlosti čtení...

Bebe2004
09.09.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Od začátku jsem fandila tomu druhému z bratří, i když se mi líbilo, jak k soběstím prvním neseděli.

LenysekC
19.03.2019 4 z 5

Úplně jsem si vzpomněla, jak zmatená dokáže holka být :)

Knihomolka97
09.01.2019 4 z 5

Zajímavá knížka. Po anotaci jsem si říkala, že to bude taková předvídatelná romanťárna s jasným koncem, ale děj mě překvapil. V příjemném slova smyslu. Moc se mi líbilo prostředí ranče.
Jediné co mi vadilo, byla až příliš velká ,,slepota'' Niny.
Michael i Gabriel mají každý své kouzlo a ani se nedivím, že Nina byla tak zmatená, ale přece jen trvalo na můj vkus dost dlouho, než si uvědomila, co vlastně ke komu cítí. (Mám sice ráda milostné trojúhelníky ALE...)
Ještě bych chtěla vyzdvihnout reálnost příběhu, nebo tedy aspoň pro mě tento příběh byl reálný a taky dost poučný. :-)

alnahu
31.10.2018 4 z 5

Docela pěkný dívčí román .Příběh šestnáctileté Niny- odloženého miminka, která se s toto skutečností nikdy nesmířila. Kniha je o lásce ke koním ,přátelství i první lásce a prvních polibcích. Dobře se četla.

ZuzanaN
25.10.2018 5 z 5

Autorka dokázala, že čtení pro dívky nemusí být lacinou červenou knihovnou. Velmi pěkný osobní příběh, který dojme i překvapí a rozhodně nepustí až do konce.