Muž se čtyřmi prsty

Muž se čtyřmi prsty https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43785/muz-se-ctyrmi-prsty-43785.jpg 3 8 3

Luigi1
02.03.2022 3 z 5

Docela obyčejný čtení.

Meda77
20.01.2022 3 z 5

Klasická průměrná sešitovka z 90tek. Nic co by utkvělo v paměti.

JosefKomensky
29.07.2016 2 z 5

Miloval sem tyhle pribehy - Bylo to kratce po revoluci a do meho zivota prisel novy hrdina. S.I.MAN Dan Young. Vesmirny James Bond. Netusil sem teda co je to space opera ale po hlubokomyslnych a pro ne v mem veku dosti tezkopadnych Sci-fi knizkach vetsinou budovatelskeho stylu "poroucime vetru desti " ci hlubokych vicemene akademickych hrickach typu Lemowy kiberiady. Rozumejte mi dobre nic proti Lemowy ale ja nebyl student Matfysu ani sem nemel doma kdokoliv kdo by mi byl jakkoliv rozume vysvetlit co v tech knizkach vlastne bylo napsano prisel do meho zivota hned po Ikarii hrdina, ktery si vzdycky vi rady v kazde situaci, ktery je neporazitelny, hrdina ktery vzdycky ziska srdce svoji damy. Svet Dana Youna to byl v podstate rodokaps na mesici. Taky toho autor nadherne vyuziva - bordely, banky, najemni zabijaci, sileni vedci prostituky a kosmicti gangsteri a mezi vsi touhle meziplanetarni svoloci S.I agenti konajici dobro poradek a spravedlnost bez bazne a hany.

Kniha Muž se čtyřmi prsty je v