Rally all in - Autentický román ze světa rallye

Rally all in - Autentický román ze světa rallye https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320269/mid_rally-all-in-autenticky-roman-ze-sv-Fzv-320269.jpg 4 10 3

Strhující román z prostředí českého rally, inspirovaný skutečnými zážitky bývalého mistra republiky, plný akce, napětí, žhavé autenticity, odehrávající se během třaskavé spolupráce s Danielem Landou. Mimořádná kniha, která vznikla tvůrčí spoluprací dvojice talentovaných autorů, je neopakovatelným pohledem do zákulisí českého rally, příběhem o vzletech i pádech, lásce i sexu, výhrách i prohrách, a hlavně o životě na hranici smrti. Text, který potěší nejen chlapy, jimž nechybí věčné klukovské srdce, ale všechny čtenáře, milující příběhy, které se svou syrovou realitou takřka zadírají pod kůži. Příběh, jehož hranice vyznačují věty: „Pičo, neměl jsi hořet!“ a „Důležité je: neposrat se!“.... celý text

Romány , Literatura česká , Sport

Vydáno: , Beletris

maevad
23.01.2020 5 z 5

Perfektní čtení na dlouhé večery (nebo spíš jeden večer), zvláště pro člověka zaintersovaného do sportu jménem rally.

Auto999
03.08.2017 5 z 5

Velmi čtivá a napínavá kniha. Přečetl jsem jedním dechem. O životě závodníka rallye v české republice. O jeho životě neustále na cestách, o jeho nesnadných vztazích, o shánění peněz, o strachu z obrovských dluhů, o bouračkách i o krásných pocitech z vítězství. Kniha na hranici fikce a skutečnosti.

Martin_Happy
16.12.2016 5 z 5

Oproti druhé knize autora strhující a napínavější děj. Mnohem lépe podaná problematika a výrazně čtivější. Docela si dovedu představit, že by kniha byla i delší

rallye automobilový sport

Autoři knihy