Rakovina a její poselství

Rakovina a její poselství https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233426/rakovina-a-jeji-poselstvi-7li-233426.jpg 4 3 2

"Kniha přináší nový náhled na rakovinu. Představuje názory, které se liší od všeho, co bylo dosud na toto téma napsáno. Autorka používá dosud neznámý přístup, který vychází z tisíců reálných příběhů. Nabízí metody, které si nekladou za cíl boj. Ten si totiž vyžaduje tolik sil, že člověku pak nezbývá energie na nic jiného. Rakovina není osudovou ranou, nýbrž poselstvím, díky kterému byste měli najít štěstí a vnitřní mír. Rakovina tudíž nabízí příležitost ke změně, růstu a sebelásce. Kniha je určena lidem, kteří rakovinu prodělali i těm, kteří jsou právě nemocní; osobám, jež se bojí o své nemocné příbuzné; terapeutům; kteří se chtějí seznámit s novými způsoby léčby; všem osobám, jež se snaží rakovině předejít."... celý text

Aileena
09.06.2021 4 z 5

Ke knížce jsem se dostala úplnou náhodou, jukla na mě v knihovně, když jsem hledala nějaký studijní materiál pro práci.
Nebrala jsem ji jako rádce pro nemocné, ale spíše jako nápovědu pro rozumný a správný přístup k sobě, ostatním i životu jako celku. Způsob myšlení autorky mě oslovil a shrnul mé vlastní přesvědčení do výstižných formulací. Jen pro představu uvádím příklad:

-K tomu, abys šel za tím, co chceš, či naopak nechceš, používáš tutéž energii. Jaká volba je rozumnější?

-Rozhodnutí druhých nemusíme porozumět, musíme se s ním pouze smířit.

-Od druhých nemůžeme dostat to, co sami nedáme. Stejně jako druhým nemůžeme poskytnout něco, co nemáme.

sira
03.11.2017 4 z 5

Kniha je přínosná a obsahuje zásadní informace. Jen asi nesouhlasím s kompletním postupem, jak zpracovávat svoje témata, ale to je určitě názor každého, ať se rozhodne sám:-)

Kniha Rakovina a její poselství je v