Zátoka lží

Zátoka lží https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184794/bmid_zatoka-lzi-x7k-184794.jpg 4 73 17

Ostrov Rainshadow série

V podivném světě zvaném Harmonie je ostrov Rainshadow domovem záhadné rezervace plné tajemství, jež byla ukrývána celá staletí, a pokladů, za něž by někteří byli ochotní zabít... Alice Northová má vzácnou schopnost dokázat, že věci kolem ní mizí, včetně jí samotné – je to dar, který se jí docela hodí při jejích kouzelnických představeních s prachovým králíčkem Houdinim. Obchodní magnát Drake Sebastian je za denního světla slepý, téměř totiž přišel o zrak při nehodě v laboratoři. Je však jediný, kdo dokáže Alice vidět, když zmizí – a navíc ji potřebuje. Na ostrově Rainshadow se totiž ztratily dva nebezpečné krystaly ze Starého světa a jsou původci zuřící paranormální bouře. Drake se domnívá, že Alice je klíčem k jejich nalezení, a navrhne jí, aby se tam vydali, ale s podmínkou, že nejdříve uzavřou Příležitostné manželství. Aliciny líbánky na Rainshadowu budou jistě nezapomenutelné, zvlášť když má ostrov – stejně jako vášeň mezi ní a Drakem – brzy explodovat...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Deception Cove , 2013

Vatter83
Vatter83
03.03.2024 odpad!

Romantika, tajemno, detektivka, sci-fi, brak!
První díl mi unikl a určitě ho nevyhledám. Tohle opravdu stačilo.

Kudík
Kudík
27.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Znovu lehce napínavé čtení a pár nových příšer na ostrově Rainshadow. Zde má sirotek Alice Northová světelný talent (vhodný na mizení) za společníka prachového králíčka Houdiniho, rozeného showmana s rudým motýlkem a Drakea Sebastiana (bratra Harryho z předchozího dílu), který po nehodě skoro neodkládá zrcadlové sluneční brýle s totožným a přesto jiným talentem než Alice. Drake chce vyřešit problémy se "ztracenými" krystaly a Alice chce vyšetřit smrt svého manžela a zbavit se tak úkladů od své tchýně. Znovu zde potkáme postavy z komunity Shadow Bay, kteří se nechtěli či nestihli evakuovat a většinu známých z předchozích částí.

pip11
pip11
30.06.2021 4 z 5

Pěkné a napínavé pokračování z ostrova Rainshadow. Alice vyrůstá jako sirotek a až v dospělosti zjistí, že je potomek Nicka Northa a že ji k ostrovu váže velké pouto.

MAU256
MAU256
24.04.2021 5 z 5

Knížka se mi líbila, zase trošku záhady, nějaká ta mrtvolka, ani romantika nechyběla, už se těším na další knížku od této autorky.

IvikaS
IvikaS
09.05.2020 4 z 5

Lehká a čtivá oddechovka.

moudivlacek
moudivlacek
13.10.2019 4 z 5

Dobrodružství s romantikou a prachovými králíčky. Také by se mi takový ochránce hodil, stejně jako Alice králíček Houdini. Každopádně Drake okamžitě pozná v Alice ženu, která se nehroutí v těžkých životních situacích, a navíc to není ani potvora. Takže tuší, že mu může pomoci s těžkou situací na ostrově, ale že mu změní i osobní život.
Jsem zvědavá na další díly.

Vorona
Vorona
19.01.2019

Knížka mě opět nezklamala. Je to 2 díl.... Ostrov Rainshadow. Vorona

zuzana4291
zuzana4291
22.05.2018 5 z 5

Velmi povedený díl, plný napětí a dobrodružství. Nenudila jsem se od začátku do konce. Jeden z nála knih od této autorky, který měl celý uchvátil.

Laf
Laf
19.05.2018 5 z 5

Skvěle napsáno. Už od první stránky jsem byla vtažena do děje a vydrželo to až do konce. Můžu jen doporučit, výborná kniha :)

kacaaba
kacaaba
04.04.2018 5 z 5

Tak tento díl se mi také moc líbil. Začíná to být čím díl tím víc zajímavější. Jsem zvědavá na pokračování.

angelbooks
angelbooks
16.02.2018 5 z 5

Nápad na ''spojení'' těchto dvou lidí, nemohl být lepší. I kniha si zasloužila mojí plnou pozornost a také 5*.
Vřele doporučuji, je to další skvělá kniha ze série Rainshadow.

ospalaa
ospalaa
05.08.2017 3 z 5

Takový lepší průměr... nečetla se špatně, ale zároveň mě ani nijak zvlášť neoslnila.

Majdule
Majdule
22.04.2017 4 z 5

Autorka zde zdařile propojuje paranormálno, fantasy, detektivku a milostnou romanci. Dávám sice přednost historickým slaďákům, ale příběh mě potěšil.

alzbeta4340
alzbeta4340
20.02.2017 5 z 5

Z této série mi chyběl dočíst už jen tento díl, který mi v době vydání nějak utekl. Jsem ráda, že jsem se k Zátoce lží nakonec dostala, je jedním z nejpovedenějších dílů o ostrovu Rainshadow.

munka
munka
10.05.2016 4 z 5

Ďalší skvelý príbeh s neodmysliteľnými prachovými králikmi.

biki
biki
03.02.2016 5 z 5

Miluju příběhy z ostrova Rainshadow, celá série si pořád udržuje velmi slušnou kvalitu. A ještě mě fascinují prachoví králíčci, takže jsem zvědavá, jestli se v dalších příbězích o nich dozvíme něco víc.

sisulisa
sisulisa
16.05.2014 5 z 5

Klasická paranormálna Amanda Quick. Nič nové nečakajte, ale priaznivci Amandy ako som aj ja si na tejto knihe pochutnajú.

Amanda Quick (p)
americká, 1948